OfertaDruk reklamowyDruk folderów reklamowych
Druk reklamowy

Druk folderów reklamowych

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Foldery reklamowe są od wielu lat jednym z najczęściej wybieranych narzędzi reklamowych. Za ich pomocą można w czytelny i atrakcyjny wizualnie sposób zaprezentować ofertę firmy. Budując wizerunek swojego przedsiębiorstwa warto pamiętać, że pamięć ludzka bywa ulotna, a co za tym idzie, nawet najlepiej zaprezentowana ustnie propozycja, w pewnym momencie wyparuje z głowy Twojego potencjalnego kontrahenta. Folder reklamowy jest świetnym rozwiązaniem, by pozostać w niej na dłużej.

Foldery reklamowe są niezastąpione podczas targów, wydarzeń branżowych, a także spotkań biznesowych z Twoimi klientami. Za ich pomocą możesz w estetyczny i skuteczny sposób przekazać obecnym i potencjalnym klientom informacje o Twoich produktach i usługach.

 

Wydrukujemy Twoje foldery szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku folderów reklamowych. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu.

 

Przygotuj projekt graficzny folderu, my zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy foldery w wielu formatach (od A6 do A3)
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia wydruków
 • Możliwy druk folderów w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Foldery reklamowe pomogą klientom poznać Twoją firmę.

Foldery są objętościowo nieco większe od ulotek, dając tym samym możliwość na szersze zaprezentowanie oferty Twojej firmy. Nie są to jednak katalogi i nie powinno się w nich przybliżyć wszystkich dostarczanych produktów i usług. By folder pozostał czytelny, należy zachować umiar w przygotowywanej treści i skupić się wyłącznie na kluczowych informacjach, które pomogą klientowi podjąć oczekiwaną przez Ciebie decyzję.

Projektując folder warto zadbać także o jego atrakcyjny wygląd. Dobrze dobrana kolorystyka, ciekawie dopasowane grafiki, kreatywna forma – to wszystko sprawi, że Twój folder stanie się efektywnym źródłem pozyskiwania informacji o Twojej firmie. Dodatkowe uszlachetnienie folderu folią lub lakierem podniesie jego prestiż i walory estetyczne.

Każda firma powinna mieć swój folder reklamowy

Foldery reklamowe mają bardzo szerokie zastosowanie i sprawdzają się w każdej branży. Mogą być dystrybuowane podczas targów lub wydarzeń branżowych, mogą być rozsyłane do klientów pocztą lub też dołączane do przesyłek z produktami zamówionymi w Twoim e-sklepie. Mogą być także rozłożone w holu firmy, by witać klientów i odwiedzających Twoją firmę gości i od progu komunikować się z nimi w Twoim imieniu. Przydadzą się także podczas targów pracy, by przybliżyć potencjalnym pracownikom Twoją firmę i możliwości zawodowe, które na nich czekają.

Przygotowanie projektu folderu warto rozpocząć od ustalenia celu, który chcemy za jego pomocą osiągnąć. Im dokładniej zdefiniujemy odbiorcę folderu – tym bardziej dopasujemy język przekazu oraz projekt graficzny. Folder może uzupełniać treści zawarte w firmowej broszurze lub być odrębnym narzędziem komunikacji. Ważne, by przykuwał uwagę i budował Twój pozytywny wizerunek.

 

Druk folderów reklamowych Ci się opłaci

Czas realizacji zamówień na druk folderów jest z reguły dość krótki, a co za tym idzie można szybko włączyć je do strategii promocji Twojej firmy. Przy dużych nakładach sprawdzi się druk offsetowy, przy mniejszych druk cyfrowy, który dodatkowo umożliwia także personalizowanie wydruków. Obie technologie zapewniają wysokiej jakości foldery wydrukowane w pełnym kolorze na wybranym przez Ciebie papierze.

Mimo rozwoju technologii i wielkiej transformacji cyfrowej, efektywność folderów reklamowych jest wciąż wysoka. Koszt ich produkcji nie jest duży, a korzyści z ich użycia mogą być znaczące. Zlecając druk folderów warto wziąć pod uwagę, że nie zawsze zasadne jest stosowanie najbardziej ekonomicznych wariantów. Cena jest oczywiście ważna, jednak kluczowa jest skuteczność publikacji, a ta zależy często od poziomu atrakcyjności wydania, wybranego papieru czy stosowanych uszlachetnień. Czasem minimalny wzrost kosztów może spowodować dużo większe zainteresowanie klientów, a wraz z nim większe zyski.