KARIERA

Praca

Ludzie to najważniejsze ogniwo całego procesu. Ich wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają zbudować przewagę konkurencyjną i osiągać jeszcze lepsze wyniki. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV.

Szukamy specjalistów w dziedzinie druku, pracowników produkcyjnych i biurowych. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, wsparcie i pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pomocnik Maszynisty Offsetowego

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały prace pomocnicze przy obsłudze maszyny offsetowej, przygotowywanie materiałów do druku oraz zwroty surowców i materiałów.

Miejsce pracy: Piła
PM/14/14

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • zainteresowanie branżą poligraficzną
  • elastyczność, dynamizm w działaniu oraz wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do szkoleń i rozwoju
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkolenia i awansu na stanowisko maszynisty offsetowego
  • pracę w dużej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • odpowiedzialną, samodzielną i pełną wyzwań pracę

Pracownik produkcji – Pakowacz

Główne zadania:

Prace pomocnicze przy produkcji oraz wysyłce materiałów reklamowych dla naszych Klientów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie

Operator Maszyn Introligatorskich

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Obsługa maszyn: krajarka, kolbus, foliarka, falcerka i inne
  • Realizacja zleceń produkcyjnych w sposób zgodny z zamówieniem klienta
  • Dbanie o wysoką jakość wyrobów poprzez monitorowanie procesu i podejmowanie ewentualnych działań naprawczych
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i zgłaszanie zauważonych usterek

OM/g/03/2017

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn introligatorskich
  • Dyspozycyjność i chęć do współpracy w zespole
  • Zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Pomocnik Operatora Maszyn Introligatorskich

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały prace pomocnicze przy produkcji oraz wysyłce materiałów reklamowych dla naszych Klientów.

PM/33/2017

  • Zainteresowanie branżą poligraficzną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do szkoleń i rozwoju
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym dziennym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szkolenia i awansu
  • Pracę w dużej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

Wyklejacz billboardów

  • Wyklejanie plakatów reklamowych na nośnikach typu billboard rozlokowanych na wybranym terenie
  • Realizacja innych zleceń w zakresie montażu reklam

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie
W/55/2017

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zdolności manualne
  • Operatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy:

  • Szkolenia i pełne wsparcie w trakcie realizacji obowiązków
  • Stabilny, regularny dochód w oparciu o umowę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.

Dokumenty można przesłać także bezpośrednio do naszego Działu HR na adres: kariera@coloursfactory.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać nr referencyjny widoczny przy każdej z ofert.

Na aplikacjach prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez administratora danych tj. spółkę Colours Factory Sp. z o. o. z siedzibą w Pile (64-920) przy ulicy Wypoczynkowej 13, KRS: 0000230794, NIP: 7642454686, w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Podane dane mogą być przekazywane zewnętrznym rekruterom wspierającym nas w procesie rekrutacji i będą przechowywane przez okres do trzech lat. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, jak też że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych”.