KARIERA

Praca

Ludzie to najważniejsze ogniwo całego procesu. Ich wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają zbudować przewagę konkurencyjną i osiągać jeszcze lepsze wyniki. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV.

Szukamy specjalistów w dziedzinie druku, pracowników produkcyjnych i biurowych. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, wsparcie i pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Operator Maszyn Introligatorskich

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Obsługa maszyn: krajarka, kolbus, foliarka, falcerka i inne
  • Realizacja zleceń produkcyjnych w sposób zgodny z zamówieniem klienta
  • Dbanie o wysoką jakość wyrobów poprzez monitorowanie procesu i podejmowanie ewentualnych działań naprawczych
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i zgłaszanie zauważonych usterek

Miejsce pracy: Piła
OM/g/03/2017

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn introligatorskich
  • Dyspozycyjność i chęć do współpracy w zespole
  • Zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Pomocnik Maszynisty Offsetowego

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały prace pomocnicze przy obsłudze maszyny offsetowej, przygotowywanie materiałów do druku oraz zwroty surowców i materiałów.

PM/14/14

  • Zainteresowanie branżą poligraficzną
  • Elastyczność, dynamizm w działaniu oraz wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do szkoleń i rozwoju

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szkolenia i awansu na stanowisko maszynisty offsetowego
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Odpowiedzialną, samodzielną i pełną wyzwań pracę

Pomocnik Operatora Maszyn Introligatorskich

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały prace pomocnicze przy produkcji oraz wysyłce materiałów reklamowych dla naszych Klientów.

PM/33/2017

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym dziennym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość szkolenia i awansu
  • Pracę w dużej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.

Dokumenty można przesłać także bezpośrednio do naszego Działu HR na adres: kariera@coloursfactory.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać nr referencyjny widoczny przy każdej z ofert.

Na aplikacjach prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę się na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)”.