AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco z nowoczesnym drukiem

Ogromne możliwości poligraficzne, sprawna i przemyślana logistyka, innowacyjne podejście do poligrafii – właśnie te aspekty sprawiły, że odnieśliśmy sukces zarówno na polskim, jak i europejskim rynku.

Z życia Colours Factory

Reklama zewnętrzna

Billboardy pod kontrolą?

- Zarządzanie kampaniami billboardowymi w całej Polsce wcale nie musi być trudne.

Billboardy są wciąż jedną z najbardziej efektywnych form reklamy. Zapewniają dotarcie do szerokiego grona odbiorców, zwiększają rozpoznawalność marki, działają na podświadomość odbiorców. Efektywność realizowanych kampanii zależy jednak nie tylko od kreatywnego pomysłu, ale także (a może przede wszystkim) od skuteczności dotarcia przedstawianych w kampaniach informacji. Proces wyklejania tablic billboardowych ma kluczowe znaczenie dla powodzenia prowadzonych akcji. Zlecając go profesjonalnej i doświadczonej firmie możesz zyskać bezcenny spokój i czas na inne zadania.

Przeczytaj artykuł
Reklama wewnętrzna

Komunikacja wizualna w stylu eko

- Dispa – ekologiczna płyta dedykowana rynkowi komunikacji wizualnej sign & display.

O akcjach minimalizujących zużycie plastiku słychać już dziś z każdej strony. W końcu zrozumieliśmy, że wszechobecne tworzywa sztuczne nie są niczym dobrym nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla otoczenia, w którym żyjemy. Plastik niszczy środowisko naturalne, zabija zwierzęta i może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie ludzi. Coraz to więcej państw, samorządów, a także przedsiębiorstw wprowadza ograniczenia zużycia jednorazowego plastiku i wdraża realne działania, które skutecznie zredukują plastikową epidemię.

Przeczytaj artykuł

- jak go przejść, by zakończył się sukcesem?

Cykliczne odświeżanie wyglądu sklepu, marketu czy też punktu obsługi klienta to inwestycja, która się opłaca. W końcu ich zadaniem jest przyciąganie klientów i skłanianie ich do podejmowania decyzji zakupowych. Nabywcy przywiązują coraz większą uwagę do otoczenia, w jakim przebywają. Chętniej wydają pieniądze tam, gdzie się dobrze czują, w miejscach które im się podobają, mają wiele udogodnień, ale są też nowoczesne i gustownie zaaranżowane. Zasada ta dotyczy zarówno pojedynczych, lokalnych punktów jak i całych, nawet bardzo rozbudowanych wielkopowierzchniowych sieci.

Przeczytaj artykuł