Reklama wewnętrzna

Backlighty

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Backlighty (zw. też backlitami) są jedną z najbardziej efektownych form reklamy zewnętrznej. Jeśli zależy Ci, by Twoja reklama była widoczna i przyciągała uwagę klientów, powinieneś wybrać właśnie ten materiał. Z powodzeniem wykorzystasz go do stworzenia atrakcyjnych, podświetlanych tablic reklamowych lub kasetonów. Z ich pomocą pokażesz też, że nowoczesne rozwiązania towarzyszą Twojej działalności na każdym kroku.

Materiał, z którego wykonany jest backlight przepuszcza i rozprasza światło, doskonale oddając kolory i szczegóły obrazu. Taka reklama z pewnością zwróci uwagę przechodniów i zachęci ich do bliższego poznania Twojej oferty. Co bardzo istotne, są bardzo widoczne nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Ze względu na swoją wysoką trwałość, backlight najczęściej wykorzystywany jest do promocji zewnętrznej, jednak z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie również w reklamie wewnątrz budynków.

 

Wydrukujemy Twoje backlighty szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Druk w technologii UV zapewnia niezwykłą jakość i trwałość wydruków, dzięki czemu możesz długo cieszyć się ich żywymi i nasyconymi kolorami. Wykonujemy backlighty w różnych formatach, tak by sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

Znajdź pomysł na backlight oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.
WAŻNE!

Backlight to reklama, która naprawdę rzuca się w oczy.

Reklama backlightowa zwraca uwagę nawet w ciemnych halach i słabo oświetlonych miejscach. Wydruki na podłożu backlight mają ogromny potencjał i tylko od Ciebie zależy w jaki sposób go wykorzystasz. Możesz np. stworzyć z ich udziałem efektowne tablice reklamowe, kasetony, umieścić je w podświetlanych gablotach czy też użyć przy budowie stoisk targowych.

Jeśli zależy Ci na podłożu, które nie będzie w żaden sposób ograniczało Twojej kreatywności przy projektowaniu reklam, powinieneś postawić na Backlight. Idealnie sprawdza się w reklamach, w których grafika odgrywa kluczową rolę. Dołożenie od tyłu strumienia światła powoduje, że wydruk nabiera soczystych i żywych kolorów, a reklama staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla odbiorcy.

Reklama Backlight robi wrażenie nawet nocą

Tworzona jest na specjalnym podłożu, które doskonale rozprasza i przepuszcza światło, dzięki czemu reklama backlight potrafi naprawdę przyciągać spojrzenia. Za sprawą podświetlenia, wydruk przypomina ekran o wysokiej rozdzielczości. Cechują go żywe, nasycone kolory, wyraźne kształty oraz atrakcyjny wygląd. To swego rodzaju świecąca konstrukcja, na którą naciąga się wydruk, by w efekcie otrzymać efektowne narzędzie promocji i komunikacji z klientami. Wydruk na materiale backlight będzie idealny do kampanii prowadzonych na przystankach autobusowych czy za pośrednictwem szklanych gablot. Często można je spotkać także na dworcach PKP, w galeriach handlowych, czy też podczas targów i eventów branżowych.

Reklama backligh jest odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV czy rozerwanie. Ze względu na swoją wytrzymałość może być wykorzystywana zarówno w działaniach wewnątrz obiektów jak i w outdoorze.

Baner Backligt sprawdzi się dla każdej branży

Bez względu na to, jakiej branży dotyczy prowadzona przez Ciebie działalność, istotne jest, aby klienci rozpoznawali Twoją markę i reagowali na komunikaty do nich kierowane. W reklamowym gąszczu coraz trudniej jest się wyróżnić i przyciągnąć uwagę klienta na dłużej.

Podświetlany baner backlight doskonale się w tym przypadku sprawdzi. Światło i żywe kolory zawsze przyciągają wzrok, a jeśli dołożysz do tego ciekawy projekt graficzny z pewnością wygrasz walkę o zainteresowanie klienta.

Dodatkowo, baner backlit można z powodzeniem zgrzewać – co w efekcie pozwala tworzyć wydruki w niemal nieograniczonym formacie. Reklama wydrukowana na banerze Backlight to doskonały początek do tworzenia efektownych citilightów oraz kasetonów i pylonów reklamowych.

Podsumowanie:

 • Backlighty drukujemy w wielu formatach – do szerokości 160 cm
 • Druk z podwójnym nasyceniem kolorów
 • Grubość materiału do 210 mikronów
 • Druk backlightów w technologii UV
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Duża wytrzymałość surowca
 • Doskonała odporność wydruków na działania atmosferyczne
 • Dowolny nakład