Reklama wewnętrzna

Backlighty

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Backlighty (zw. też backlitami) są jedną z najbardziej efektownych form reklamy zewnętrznej. Jeśli zależy Ci, by Twoja reklama była widoczna i przyciągała uwagę klientów, powinieneś wybrać właśnie ten materiał. Z powodzeniem wykorzystasz go do stworzenia atrakcyjnych, podświetlanych tablic reklamowych lub kasetonów. Z ich pomocą pokażesz też, że nowoczesne rozwiązania towarzyszą Twojej działalności na każdym kroku.

 

Materiał, z którego wykonany jest backlight przepuszcza i rozprasza światło, doskonale oddając kolory i szczegóły obrazu. Taka reklama z pewnością zwróci uwagę przechodniów i zachęci ich do bliższego poznania Twojej oferty. Co bardzo istotne, są bardzo widoczne nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Ze względu na swoją wysoką trwałość, backlight najczęściej wykorzystywany jest do promocji zewnętrznej, jednak z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie również w reklamie wewnątrz budynków.

 

Wydrukujemy Twoje backlighty szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Druk w technologii UV zapewnia niezwykłą jakość i trwałość wydruków, dzięki czemu możesz długo cieszyć się ich żywymi i nasyconymi kolorami. Wykonujemy backlighty w różnych formatach, tak by sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

Znajdź pomysł na backlight oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Backlighty drukujemy w wielu formatach – do szerokości 160 cm
 • Druk z podwójnym nasyceniem kolorów
 • Grubość materiału do 210 mikronów
 • Druk backlightów w technologii UV
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Duża wytrzymałość surowca
 • Doskonała odporność wydruków na działania atmosferyczne
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Backlight to reklama, która naprawdę rzuca się w oczy.

Reklama backlight zwraca uwagę nawet w ciemnych halach i słabo oświetlonych miejscach. Wydruki na podłożu backlight mają ogromny potencjał i tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób go wykorzystasz. Możesz np. stworzyć z ich udziałem efektowne tablice reklamowe, kasetony, umieścić je w podświetlanych gablotach czy też użyć przy budowie stoisk targowych.

Twórz niezapomniane reklamy na materiale backlight

Backlight to nośnik reklamowy podświetlany od tyłu, w taki sposób, że plakat reklamowy stworzony ze specjalnego materiału przepuszcza światło, dając efekt podświetlenia. Swoją reklamę backlightową możesz stworzyć w 3 uniwersalnych formatach lub zdecydować się na format własny (od 50 do 500 cm). Produkty backlight tworzone są przy pomocy technologii druku UV. Podsumowując, reklama backlight cechuje się wysoką widocznością niezależnie od pory dnia, jest trwała, a jej kolory są wyjątkowo intensywne.

Backlight — reklama, która daje wiele możliwości

Jeśli zależy Ci na specjalnym podłożu, które nie będzie w żaden sposób ograniczało Twojej kreatywności przy projektowaniu reklam, powinieneś postawić na Backlight. Jest to materiał, który przepuszcza światło, więc idealnie sprawdza się w reklamach, w których grafika odgrywa kluczową rolę. Dzięki tylnemu podświetleniu Twoje wydruki będą miały żywe i soczyste kolory, przez co Twoja reklama staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla odbiorcy.

Jak wykorzystać backlight w praktyce

Dzięki użyciu specjalnego materiału reklama backligtowa jest widoczna zarówno w dzień jak i w nocy. Oznacza to, że możesz ją z powodzeniem wykorzystać na przystankach autobusowych oraz w galeriach handlowych. Backlight świetnie sprawdza się zarówno jako reklama zewnętrzna jak i wewnętrzna. Tworząc materiały reklamowe wykorzystywane przy wiatach przystankowych, zadbaj, aby Twoja grafika była wysokiej rozdzielczości. Zapewni to maksymalny efekt.