OfertaDruk reklamowyDruk broszur reklamowych
Druk reklamowy

Druk broszur reklamowych

 • Broszury szyte
 • Broszury klejone
 • Broszury spiralowane
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Broszury reklamowe to świetny sposób na zaprezentowanie oferty swojej firmy potencjalnym klientom. Dobrze zaprojektowane, mogą stać się jednym z najbardziej skutecznych narzędzi pracy handlowców. Broszury są bardzo pomocne podczas spotkań z klientami czy udziału w targach bądź konferencjach branżowych. Za ich pośrednictwem można łatwo pomóc klientowi w wyborze odpowiedniego produktu czy usługi. Dodatkowo broszura reklamowa zabrana do domu daje odbiorcy możliwość powrotu do oferty, zastanowienia się nad nią w komfortowych warunkach i podjęcia świadomych decyzji. Klienci cenią tę możliwość i chętnie z niej korzystają. 

 

Wydrukujemy Twoje broszury szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku broszur. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu. Dzięki dostępności obu technologii w jednym miejscu Twoje broszury mogą zyskać dodatkowe, personalizowane elementy np. okładki.

 

Wykorzystaj ich potencjał! 

 

Znajdź pomysł na broszurę reklamową oraz strategię, jak ją efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy broszury szyte, klejone i spiralowane
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Druk broszur w wielu formatach (od A6 do A3)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia okładki
 • Możliwy druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Broszury reklamowe to doskonała forma promocji firmy.

Broszury zaprojektowane w kreatywny i nietuzinkowy sposób stanowią niezwykle wartościowe źródło pozyskiwania informacji o produktach lub usługach Twojej firmy. Warto dobrze wykorzystać ich potencjał. Projektując broszurę reklamową, pamiętaj, że ma ona za zadanie skłonić klientów do konkretnego, oczekiwanego przez Ciebie działania. To w zgodzie z tym celem zaplanuj jej treść i szatę graficzną. Pamiętaj, aby uwzględnić aktualne trendy oraz wyróżnić się na tle konkurencji. Zrób wrażenie na Twoich klientach profesjonalną i dobrze przygotowaną broszurą.

Broszura reklamowa – must have w dialogu z klientami

W przeciwieństwie do ulotek reklamowych broszury dają zdecydowanie więcej możliwości do zaprezentowania firmy i jej oferty. To doskonałe narzędzie, by opowiedzieć o historii przedsiębiorstwa, przyświecającej Wam wizji czy wartościach, na których oparta jest Wasza działalność. Potencjalni klienci z pewnością chętnie poznają bliżej firmę, a obecni utwierdzą się w przekonaniu o słuszności Waszej współpracy, bądź zaktualizują swoją wiedzę na jej temat.

 

 

Projektując broszurę (lub zlecając jej projekt agencji) pamiętaj, by w czytelny sposób przedstawiała firmę, wytwarzane produkty bądź świadczone usługi, a także wskazywała, co wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji. Postaw na ciekawą i angażującą szatę graficzną, która będzie zapraszała czytelnika do głębszej interakcji z marką. Pamiętaj! Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a jeśli broszura jest płaszczyzną pierwszego kontaktu z Twoją firmą, ważne by była naprawdę atrakcyjna.

 

Druk broszur w nowej odsłonie

Rozwój technologiczny w branży poligraficznej sprawił, że broszura reklamowa może być dziś dużo bardziej kreatywna niż przed laty. Wystarczy wybrać mniej spotykany format broszur, bądź zastosować nietypowe rozwiązanie, by zapaść w pamięć. Może to być np. specjalna wklejka z papieru ozdobnego, transparentna okładka czy różna wielkość składek broszury. Dzięki tym zabiegom pokażesz swoją gotowość do wychodzenia poza utarte schematy i osiągniesz unikalny efekt. A dobierając odpowiedni papier, możesz dodatkowo wzmocnić przekaz zawarty w broszurze. Jeśli np. ważna jest dla Ciebie ochrona środowiska i zasobów naturalnych, postaw na papier z recyklingu, bądź pochodzący z kontrolowanych źródeł. Udowodnisz w ten sposób, że jesteś eko nie tylko na papierze.

Dzięki możliwościom, jakie stwarza nowoczesny druk cyfrowy, możesz także personalizować swoje broszury nadając im bardzo indywidualny wymiar. Druk broszur w mniejszych nakładach pozwala na lepsze dopasowanie komunikacji do konkretnej grupy klientów, a tym samym jeszcze bardziej podnosi skuteczność Twoich broszur.