BLOG

Bądź na bieżąco z nowoczesnym drukiem

Ogromne możliwości poligraficzne, sprawna i przemyślana logistyka, innowacyjne podejście do poligrafii – właśnie te aspekty sprawiły, że odnieśliśmy sukces zarówno na polskim, jak i europejskim rynku.

Blog Colours Factory

Plakaty są częścią codziennego życia i służą do reklamowania usług i produktów już od kilku stuleci. Są one doskonałym narzędziem reklamy ukierunkowanej, która zapewni, że Twój przekaz zobaczy wiele osób. Na użyteczność plakatów wpływa również fakt, że są one dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu ​​można je umieścić w wielu miejscach. Poznaj najpopularniejsze formaty plakatów oraz ich zastosowanie i wybierz ten, który sprawdzi się najlepiej w Twojej kampanii promocyjnej.

Przeczytaj artykuł
plakaty od A4 do A2

Dostawa jest jednym z najważniejszych aspektów funkcjonowania cateringów dietetycznych. To ona wpływa na doświadczenia klientów, sprawiając, że zamówione jedzenie może smakować jeszcze lepiej. Opakowania czy papierowe torby chronią dania w trakcie transportu i są pierwszą rzeczą, jaką widzi klient. Odpowiednio zapakowane, pyszne posiłki są to podstawa powodzenia w branży cateringowej. Sprawdź, jak ze smakiem reklamować żywność i osiągnij sukces.

Przeczytaj artykuł
owijki na opakowania

Reklamowanie Twojej firmy lub jej produktów może być łatwym zadaniem, jeśli użyjesz odpowiednich materiałów reklamowych. Jeśli chcesz, aby wiele osób dowiedziało się więcej o Twojej ofercie, możesz opracować folder reklamowy, który będzie zawierał zdjęcia produktów oraz chwytliwy przekaz reklamowy. Stwórz materiały reklamowe, które zwiększą rozpoznawalność Twojej firmy i marki.

Przeczytaj artykuł
folder reklamowy

W obecnych, cyfrowych, czasach, pewnie wiele osób zastanawia się, czy klasyczne wizytówki nadal mają zastosowanie i czy z warto je drukować. Zdecydowanie tak, ponieważ wizytówka sprawia, że ​​krótkie spotkanie może przerodzić się w długotrwały kontakt biznesowy. Wizytówki nadal są używane w świecie biznesu i świadczą o prestiżu osób z nich korzystających. Dowiedz się, kiedy warto korzystać z wizytówek i jak je zaprojektować, aby zostać zapamiętanym.

Przeczytaj artykuł
wizytówka

Kim jest introligator? Na czym polegają prace introligatorskie? Jak się nie zgubić wśród trudnych branżowych pojęć? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Przeczytaj artykuł

Wydruk wielu różnych materiałów reklamowych nie musi być drogi. Jeśli chcesz zaoszczędzić, skorzystaj z możliwości, jakie dają Ci arkusze plano. Dzięki nim przygotujesz swoje ulotki, wizytówki czy plakaty za jednym razem. Arkusze plano to uniwersalne i ekonomiczne rozwiązanie, które warto znać.

Przeczytaj artykuł

Za oknem mróz, śnieg i chlapa, więc coraz więcej osób zaczyna już tęsknić za ciepłymi wiosennymi dniami. Aby odgonić zimową chandrę i przywołać słoneczny nastrój, przygotowaliśmy dla Was kwiatowe inspiracje, które każdemu poprawią humor.

Przeczytaj artykuł

Ten, kto lubi czytać, zazwyczaj docenia pięknie wydane, wydrukowane i oprawione książki, jednak nawet miłośnicy literatury często nie zdają sobie sprawy, z jakich elementów składa się okładka. Oprawianie książek to temat rozległy, ale jeśli planujesz drukować własne książki (i nie tylko książki!) to warto wiedzieć jakie możliwości masz do wyboru.

Przeczytaj artykuł

Tworzenie grafiki na billboardy wydaje się prostym zadaniem, jednak czasem jeden nieodpowiedni element może przesądzić o skuteczności reklamy. Sprawdź, czego NIE robić i jak NIE projektować billboardów.

Przeczytaj artykuł

Lód i mróz często nie kojarzą się nam najlepiej, jednak te projekty udowadniają, że w bieli śniegu i blasku szronu można odnaleźć natchnienie. Zobacz 6 niezwykłych projektów poligraficznych inspirowanych zimą.

Przeczytaj artykuł