Druk dla e-commerce

Wizytówki

 • Wizytówki
 • Wizytówki składane
 • Wizytówki MultiLotf
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Wizytówki mają bardzo wiele funkcji w komunikacji marketingowej. Przydają się nie tylko podczas spotkań biznesowych, ale także w momencie pakowania paczek z zamówieniami do klientów Twojego e-sklepu. Kiedy kontakt osobisty jest niemożliwy, wizytówka jest świetnym narzędziem, które pomoże Ci zbudować relacje z Twoimi e-klientami. Pokaż, że za Twoją firmą stoją ludzie.

 

Wizytówki sprawdzą się również w branżach e-commerce i w sklepach stacjonarnych

 

Z pomocą ciekawie zaprojektowanej wizytówki możesz przedstawić osobę, która z ogromnym zaangażowaniem spakowała zamówienie, która zadbała, by klient otrzymał wszystko na czas i w należytej formie. W sklepie stacjonarnym jednym uśmiechem możesz wzbudzić ciepłe emocje u swojego klienta. W sprzedaży przez Internet nie masz takiej możliwości, dlatego warto sięgać po środki, które pomogą, chociaż w jakimś stopniu zapewnić klientowi doświadczenia z wizyty w tradycyjnym sklepie. Dzięki temu zyskasz zaangażowanego klienta i sprzedasz więcej.

 

Wydrukujemy Twoje wizytówki szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu.

 

Znajdź pomysł na wykorzystanie wizytówki w Twoim sklepie internetowym oraz strategię, jak ją efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy wizytówki cięte, składane lub MultiLoft
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Druk wizytówek w różnych formatach z prostokątnymi lub zaokrąglonymi rogami
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia wizytówek
 • Możliwy druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Ciekawie zaprojektowana wizytówka robi wrażenie i zachęca do kontaktu.

Realizując zamówienia poprzez sklep internetowy dużo trudniej wywoływać emocje i budować zaangażowanie klientów. Brak bezpośredniego kontaktu z kupującymi, nie musi być barierą w tworzeniu więzi między Tobą i Twoimi odbiorcami. Wystarczy, że dołożysz do paczki z zamówieniem ciekawie zaprojektowaną, nieformalną wizytówkę i przedstawisz się, by nadać Waszym kontaktom bardziej ludzkiego wymiaru. Ta mała kartka ma naprawdę ogromną moc. Możesz umieścić na niej np. zdjęcie oraz imię, a także zapewnienie o Twoim zaangażowaniu w przygotowanie przesyłki. Niech klient poczuje, że jest dla Ciebie ważny.

Druk wizytówek — wybierz rodzaj papieru, uszlachetnienia i zaskakuj swoich klientów

W zależności od realizowanej strategii masz wiele możliwości do wyboru. Dobierz surowiec, który będzie pasował do identyfikacji Twojej firmy i idealnie dopełni całości. Możesz zdecydować o charakterze swojej wizytówki, wybierając rodzaj papieru (powlekany lub niepowlekany, papier ozdobny, a może kraft?) oraz rodzaj uszlachetnień. Nie tylko zapewni to rozpoznawalność firmie, ale również w prosty i nienachalny sposób przekaże jej wartości oraz zapewni Ci niezapomniane pierwsze wrażenie.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje i gramatury papierów m.in. kreda mat 350 g lub silk, Kraftliner czy papiery ozdobne w różnych koloroch. Co więcej, drukujemy wizytówek w różnych formatach, z prostokątnymi lub zaokrąglonymi narożnikami, oraz oferujemy 4 rodzaje uszlachetnień (folia matowa, błyszcząca lub soft touch, lakierowanie lub pokrycie lakierem UV). Jako drukarnia z wieloletnim doświadczeniem działamy kompleksowo i zapewniamy wydruk wizytówek w najwyższej jakości.

Projektuj i drukuj własne wizytówki

Niezależnie od tego, na jaki papier się zdecydujesz, czy pokryjesz swoje wizytówki lakierem, folią mat, czy ozdobi je folia soft touch, ważny jest również projekt wizytówki i jej forma. Aby wybrać najlepsze wizytówki dla Twojej firmy, warto poznać ich różne rodzaje, aby móc jak najlepiej zrobić własny projekt wizytówki.

Klasyczne, składane bądź wizytówki MultiLoft? Poznaj rodzaje wizytówek

Wizytówki klasyczne

Wizytówki klasyczne są niezastąpionym narzędziem komunikacji biznesowej, które pozwala przedstawić się profesjonalnie i skutecznie. Zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących eleganckiego rozwiązania, są doskonałym nośnikiem informacji kontaktowych oraz wizualnej reprezentacji firmy lub osoby. Wielkość wizytówek klasycznych najczęściej wynosi standardowe 85 mm x 55 mm, jednak istnieje również możliwość zamówienia nietypowych rozmiarów, aby jeszcze bardziej wyróżnić się w tłumie.

Wizytówki składane

Wizytówki składane to praktyczne narzędzie komunikacji biznesowej, które umożliwia profesjonalne przekazanie istotnych informacji kontaktowych. Dzięki swojej konstrukcji wizytówki składane oferują dodatkową przestrzeń na treść, co jest niezwykle praktyczne dla osób potrzebujących zawrzeć więcej informacji na jednym małym nośniku.

Wizytówki MultiLoft

Wizytówki Multiloft są zdecydowanie grubsze od tych wykonanych na kredzie 350 g. Dzięki swojej wielowarstwowości, wizytówki Multiloft są nie tylko estetyczne, ale także solidne i odporne na uszkodzenia. Wizytówki Multiloft składają się z co najmniej trzech warstw papieru, które są precyzyjnie sklejone, tworząc trwałą i elegancką strukturę. Dzięki temu, wizytówki Multiloft mają niepowtarzalny efekt trójwymiarowy, który przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle tradycyjnych wizytówek. Dodatkowo różnorodność dostępnych kolorów i kombinacji warstw papieru pozwala na stworzenie unikalnego designu, idealnie pasującego do wizerunku marki.

 

Wszystkie rodzaje możemy uszlachetnić wedle twoich potrzeb, zarówno jedno-, jak i dwustronnie. W zależności od nakładu oferujemy druk w różnych technologiach, w tym w technologii cyfrowej o jakości offsetu. Wizytówki zazwyczaj drukujemy w orientacji poziomej, ale jesteśmy w stanie dostosować się do każdego projektu. Nadruk na wizytówkach wykonujemy z wielką starannością, tak aby produkt spełniał Twoje oczekiwania.