Reklama zewnętrzna

Druk banerów

 • Banery jednostronne
 • Banery dwustronne
 • Banery jednostronne odblaskowe
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Banery reklamowe są wciąż chętnie wykorzystywanym środkiem promocji. Dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości oraz stosunkowo niskim kosztom lubią po nie sięgać zarówno duże, jak i całkiem małe firmy. Czy to dobre rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Tak, jeśli chcesz zwiększyć widoczność i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Widoczne z daleka, pokaźne reklamowe banery z łatwością są zauważane przez potencjalnych klientów. Ich największą zaletą jest uniwersalność i fakt, że można je wykorzystać zarówno we wnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki temu, że banery drukowane są na specjalnym materiale, doskonale sprawdzają się nawet przy trudnych warunkach pogodowych. Żaden deszcz nie jest im straszny i nie sprawi, ze nadrukowana na banerze reklama wyblaknie.

 

Oferujemy kompleksowy druk banerów reklamowych.

Banery reklamowe wykonujemy w technologii druku solwentowego lub UV. Taka technologia gwarantuje jakość i intensywne nasycenie kolorów, przy jednoczesnej precyzji wydruku.

 

Wybierz baner, który najlepiej zareklamuje Twoją firmę czy usługi

Drukujemy banery jednostronne, dwustronne, a także odblaskowe. Wszystko po to, aby dać naszym klientom możliwość jak najlepszego dostosowania wyglądu baneru do miejsca jego ekspozycji.

 

Znajdź pomysł na baner oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy banery jednostronne, dwustronne oraz jednostronne odblaskowe
 • Druk banerów w wielu formatach
 • Materiał frontlight połysk lub mat 510 g, odblaskowy frontlight 520 g
 • Możliwe wykończenie banera — zgrzewanie i oczkowanie (co 50 cm)
 • Technologia druku solwentowego lub UV
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

By osiągnąć sukces w biznesie, trzeba być przede wszystkim widocznym.

Na banerach reklamowych znamy się jak mało kto. Banery drukujemy od lat i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą. Wyróżnia nas wysoka jakość druku, kompleksowa obsługa oraz wiele rodzajów materiałów i produktów do wyboru. Również banery reklamowe dostępne są w kilku odsłonach.

Rodzaje banerów reklamowych

W naszej drukarni stworzysz własne banery reklamowe, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Wybierz rodzaj banera, który spełni Twoje oczekiwania:

 • baner jednostronny
 • baner dwustronny
 • baner odblaskowy jednostronne
 • baner jednostronny z tunelami

Druk banerów reklamowych — informacje praktyczne

Jednakowo banery jednostronne, banery dwustronne, jak i banery odblaskowe są przygotowane do zastosowania jako reklama outdoorowa. Banery jednostronne drukujemy na podłożach frontlight połysk lub mat 510 g lub, a banery odblaskowe na podłożu frontlight 520 g, który zapewnia widoczność również w nocy. Banery reklamowe dostępne są w formatach: 200 x 100 cm, 300 x 100 cm, 300 x 125 cm, 300 x 150 cm lub 400 x 150 cm. Baner reklamowy dwustronny jest natomiast wykonany z nieprześwitującego materiału blockout mat o gramaturze 610 g. Do wyboru masz również baner jednostronny z tunelami, który możesz naciągnąć na ruchomy stelaż, dzięki czemu daje Ci on swobodę zmiany miejsca położenia baneru zależnie od potrzeby.

 

Druk wielkoformatowy — jak to robimy

Druk wysokiej jakości banerów reklamowych wykonuje się za pomocą technologii druku solwentowego lub UV. Obie te metody świetnie sprawdzają się przy tworzeniu banerów reklamowych, ponieważ są one przystosowane do zadruków na materiałach poliestrowych powlekanych PCV charakteryzujących się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Do takich materiałów należą m.in. podłoża — frontlight, blockout czy siatka MESH. Druk wielkoformatowy wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, a nasza drukarnia posiada obie te rzeczy. Oferujemy również wydruk próbny, aby upewnić się, że drukowane przez nas banery spełnią Twoje oczekiwania.

Reklamowe banery — prosty sposób, aby się wyróżnić

Rozpoznawalność to niezbędny element kreowania wizerunku. Łatwa do rozpoznania marka wzbudza w odbiorcach zaufanie, a od zaufania do sukcesu… jeden krok. Reklamowe banery są idealnym wyborem, by to osiągnąć. Jest to forma promocji, która będzie przemawiać do Twoich klientów 24h/dobę.

Banery reklamowe pomagają osiągnąć sukces w biznesie

Jednostronne banery reklamowe zapewnią Ci dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Banery dwustronne to doskonały sposób, aby maksymalnie wykorzystać wolną powierzchnię i zakomunikować dwie informacje jednocześnie. Nieprześwitujący materiał skutecznie oddzieli obie informacje od siebie. Natomiast jeśli chcesz, by Twój przekaz reklamowy był widoczny także w nocy, pomogą Ci w tym banery odblaskowe. To świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na intensywnym, ciągłym przekazie i dotarciu do jak największej ilości odbiorców.

Daj się zobaczyć — wysokiej jakości baner reklamowy zwiększa Twoją widoczność

Pamiętaj, klienci muszą wiedzieć o Twoim istnieniu. Pokaż się im z jak najlepszej strony i ułatw klientom dotarcie do Ciebie, dzięki wykorzystaniu siły przekazu banerów. Ich trwałość sprawia, że można je wykorzystywać na zewnątrz, a rozmiar daje szerokie możliwości w kwestii designu. Drukowanie banerów jest sposobem na reklamowanie swoich firm, wykorzystywanym przez wiele branż. Wykorzystanie banerów to świetny sposób na promocję, ponieważ może on stać się drogowskazem, ogłoszeniem najmu lub sprzedaży czy po prostu reklamą Twoich produktów.