OfertaDruk reklamowyDruk katalogów reklamowych
Druk reklamowy

Druk katalogów reklamowych

 • Katalogi szyte
 • Katalogi klejone
 • Katalogi spiralowane
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Katalogi reklamowe są doskonałym sposobem na skuteczne i atrakcyjne zaprezentowanie oferty Twojej firmy. To idealne narzędzie do bezpośredniego i namacalnego dotarcia do klientów, działające nawet tam, gdzie skończy się zasięg (lub wi-fi). Katalog reklamowy zatrzymuje uwagę odbiorcy na dłużej i pomaga umacniać relacje.

 

Drukujemy katalogi szyte, klejone i spiralowane w najwyższej jakości.

 

Katalogi drukowane mogą być szyte, klejone lub spiralowane – jednak najważniejsze, by zawierały ważne informacje i ciekawy design, tak, aby wnętrze katalogu wywoływało pozytywne emocje. Istnieje wiele sposobów, by zrobić wrażenie, począwszy od zabawy kształtem (formatem) katalogu, wyboru gramatury papieru, aż po rodzaj uszlachetnienia. Wystarczy włączyć kreatywność i zacząć działać.

 

Wydrukujemy Twoje katalogi szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Druk katalogów to odpowiedzialne zadanie, dlatego pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu. Dzięki dostępności obu technologii w jednym miejscu Twoje katalogi mogą zyskać dodatkowe, personalizowane elementy np. okładki.

 

Takie katalogi zrobią na klientach niezapomniane wrażenie.

 

Znajdź pomysł na katalog oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy katalogi szyte, klejone i spiralowane
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Druk katalogów w wielu formatach (od A6 do A3)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia — foliowanie okładki, lakier uv
 • Możliwy druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Katalogi reklamowe powinny kryć w sobie ważne informacje
i ciekawy design

Mimo rozwoju technologii druk katalogów reklamowych wciąż nie wychodzi z mody, a co najważniejsze katalogi nie tracą na efektywności. Mogą odgrywać kluczową rolę w promocji i komunikacji Twojej firmy. Papier, poprzez swoją fizyczność, oddziałuje na odbiorców zdecydowanie mocniej niż przekaz cyfrowy. Wywiera większy wpływ, a komunikaty w nim zawarte są łatwiej i trwalej zapamiętywane. Wykorzystaj jego moc i uwzględnij katalogi reklamowe w swojej strategii marketingowej.

Rodzaje katalogów drukowanych

Decydując się na druk katalogów drukowanych w swojej strategii marketingowej, musisz zaplanować swoje działania. Od tego zależy, jaki rodzaje katalogów sprawdzi się najlepiej, jakiego nakładu potrzebujesz oraz jak powinien Twój katalog wyglądać. W naszej drukarni oferujemy:

Druk katalogów klejonych

Nie bez powodu katalogi klejone są popularnym klasykiem druku i wzbogacają stojaki na gazety na całym świecie jako wysokiej jakości czasopisma, komiksy, wydania specjalne i wiele innych. Świetnie sprawdzają się one również jako katalogi reklamowe, produktowe czy magazyny branżowe. Katalogi klejone drukujemy w 8 formatach i na kilku rodzajach papieru — kreda mat i połysk, kraftliner i Woodstock betulla 285 g.

Druk katalogów szytych

Szyte katalogi reklamowe to świetne rozwiązanie dla mniejszych objętościowo broszur. Katalogi w oprawie zeszytowej są bardzo praktyczne i ekonomiczne. Są one dostępne w 8 formatach i drukuje się je na wielu gramaturach papieru — papier offsetowy oraz kreda połysk lub mat, od 90 g do 250 g. Katalog szyty świetnie nadaje się do promocji firmy, jak i produktu. Co musisz wziąć pod uwagę, jeśli planujesz katalogi szyte? Nakład, ilość stron z okładką, format oraz sposób dystrybucji.

Druk katalogów spiralowanych

Katalogi spiralowane to solidny i trwały produkt drukowany, który wytrzyma nawet częste kartkowanie. W przypadku tego typu katalogów reklamowych strony rozkładają się całkowicie na płasko, co ułatwia prezentacje produktów czy usług. Z tego powodu katalogi spiralne są szczególnie popularne jako materiały na targi czy konferencje. Katalogi spiralowane dostępne są w 6 formatach i najczęściej drukuje się je na papierze kredowym od 250 do 350 g.

Uszlachetnienie okładki

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, ale prawda jest taka, że potencjalni klienci ocenią Twój katalog właśnie po niej. Decydując się na druk katalogów reklamowych, warto więc zaplanować uszlachetnienie. Okładka katalogu to w końcu pierwsze co widzi potencjalny klient, więc powinna ona przyciągać uwagę. Możesz pokryci ją lakierem wybiórczym UV lub wyróżnić dzięki foli. Folia mat, anti scratch czy połysk nadadzą Twojemu projektowi klasy, natomiast folia soft touch sprawi, ze Twój katalog będzie bardzo przyjemny w dotyku. Zastosowanie uszlachetnień w postaci foliowania to także ekonomiczny wybór. Oprawy katalogów powinny wyróżniać się i przyciągać wzrok potencjalnych klientów.

Druk katalogów reklamowych to zadanie dla najlepszych

Tworząc własne katalogi firmowe, warto skorzystać z drukarni, która ma wieloletnie doświadczenie. Wybór rodzaju papieru, rodzaju zszywek, uszlachetnień, oprawa czy ilość stron to tylko niektóre rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Wydruk katalogów to ważne zadanie, a w naszej drukarni możesz liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalne wsparcie. Pomożemy Ci dobrać najlepszą technologię (druk cyfrowy lub offsetowy) i przeprowadzimy przez cały proces produkcji katalogów (od projektu, przez sprawdzanie plików, aż po dostawę gotowego katalogu), tak aby zapewnić najwyższą jakość produktu.

Oferujemy również wsparcie doświadczonych grafików. Z naszą pomocą drukowanie katalogów stanie się zadaniem łatwym i przyjemnym. Niezależnie od tego, jaką ilość stron będzie posiadał Twój katalog, czy zdecydujesz się na wydruk na papierze offsetowym, czy kredowym oraz jaki rodzaj okładki katalogu wybierzesz, gotowy katalog na pewno przypadnie do gustu potencjalnym klientom, dzięki wysokiej jakości wykonaniu i starannemu zadrukowi. Co więcej, oferujemy wiele możliwości uszlachetnień, dzięki czemu katalog jeszcze lepiej odda charakter Twojej firmy. Folia soft touch, lakier uv wybiórczy mogą wynieść twoje katalogi firmowe na wyższy poziom.