OfertaDruk reklamowyKatalogi reklamowe
Druk reklamowy

Katalogi reklamowe

 • Katalogi szyte
 • Katalogi klejone
 • Katalogi spiralowane
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Katalogi reklamowe są doskonałym sposobem na skuteczne i atrakcyjne zaprezentowanie oferty Twojej firmy. To idealne narzędzie do bezpośredniego i namacalnego dotarcia do klientów, działające nawet tam, gdzie skończy się zasięg (lub wi-fi). Katalog reklamowy zatrzymuje uwagę odbiorcy na dłużej i pomaga umacniać relacje.

 

Wydrukujemy Twoje katalogi szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Druk katalogów to odpowiedzialne zadanie, dlatego pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu. Dzięki dostępności obu technologii w jednym miejscu Twoje katalogi mogą zyskać dodatkowe, personalizowane elementy np. okładki.

Takie katalogi zrobią na klientach niezapomniane wrażenie.

 

Znajdź pomysł na katalog oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.
WAŻNE!

Katalogi reklamowe powinny kryć w sobie ważne informacje
i ciekawy design.

Katalogi mogą być szyte, klejone lub spiralowane – jednak najważniejsze, by zawierały ważne informacje i ciekawy design, tak, aby wnętrze katalogu wywoływało pozytywne emocje. Istnieje wiele sposobów, by zrobić wrażenie, począwszy od zabawy kształtem (formatem) katalogu, wyboru gramatury papieru, aż po rodzaj uszlachetnienia. Wystarczy włączyć kreatywność i zacząć działać.

Mimo rozwoju technologii druk katalogów reklamowych wciąż nie wychodzi z mody, a co najważniejsze katalogi nie tracą na efektywności. Mogą odgrywać kluczową rolę w promocji i komunikacji Twojej firmy. Papier, poprzez swoją fizyczność, oddziałuje na odbiorców zdecydowanie mocniej niż przekaz cyfrowy. Wywiera większy wpływ, a komunikaty w nim zawarte są łatwiej i trwalej zapamiętywane. Wykorzystaj jego moc i uwzględnij katalogi reklamowe w swojej strategii marketingowej.

Rodzaje katalogów drukowanych

Decydując się na użycie katalogów drukowanych w swojej strategii marketingowej, musisz zaplanować swoje działania. Od tego zależy, jaki rodzaje katalogów sprawdzi się najlepiej, jakiego nakładu potrzebujesz oraz jak powinien Twój katalog wyglądać. W naszej ofercie dostępne są 3 rodzaje katalogów:

 1. Katalog szyty

  Szyte katalogi reklamowe to świetne rozwiązanie dla mniejszych objętościowo broszur. Katalogi szyte są bardzo praktyczne i ekonomiczne. Są one dostępne w 8 formatach i drukuje się je na wielu gramaturach papieru — papier offsetowy oraz kreda połysk lub mat, od 90 g do 250 g. Katalog szyty świetnie nadaje się do promocji firmy, jak i produktu.

 2. Katalogi klejone

  Nie bez powodu katalogi klejone są popularnym klasykiem druku i wzbogacają stojaki na gazety na całym świecie jako wysokiej jakości czasopisma, komiksy, wydania specjalne i wiele innych. Świetnie sprawdzają się one również jako katalogi reklamowe, produktowe czy magazyny branżowe. Katalogi klejone drukujemy w 8 formatach i na kilku rodzajach papieru — kreda mat i połysk, kraftliner i Woodstock betulla 285 g.

 3. Katalog spiralowany

  Katalogi spiralowane to solidny i trwały produkt drukowany, który wytrzyma nawet częste kartkowanie. W przypadku tego typu katalogów reklamowych strony rozkładają się całkowicie na płasko, co ułatwia prezentacje produktów czy usług. Z tego powodu katalogi spiralne są szczególnie popularne jako materiały na targi czy konferencje. Katalogi spiralowane dostępne są w 6 formatach i najczęściej drukuje się je na papierze kredowym od 250 do 350 g.

Uszlachetnienie okładki

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, ale prawda jest taka, że potencjalni klienci ocenią Twój katalog właśnie po niej. Decydując się na druk katalogów reklamowych, warto więc zaplanować uszlachetnienie okładki. Możesz pokryci ją lakierem wybiórczym UV lub wyróżnić dzięki foli. Folia mat, anti scratch czy połysk nadadzą Twojemu projektowi klasy. Zastosowanie uszlachetnień w postaci foliowania to także ekonomiczny wybór. Okładka katalogu powinna wyróżniać się i przyciągać wzrok potencjalnych klientów.

Druk katalogów to zadanie dla najlepszych

Jeśli mówimy o produkcji katalogów, to warto skorzystać z drukarni, która ma wieloletnie doświadczenie. Rodzaj papieru, rodzaj zszywek, uszlachetnienia, oprawa, dodanie plików czy ich sprawdzanie to tylko z niektórych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Drukując swoje katalogi reklamowe razem z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalne wsparcie. Pomożemy Ci dobrać najlepszą technologię (druk cyfrowy lub offsetowy) i przeprowadzimy przez cały proces produkcji katalogów, tak aby zapewnić najwyższą jakość druku Twoich katalogów.

Podsumowanie:

 • Drukujemy katalogi szyte, klejone i spiralowane
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Druk katalogów w wielu formatach (od A6 do A3)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia — foliowanie okładki, lakier uv
 • Możliwy druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład