Usługi introligatorskie

Insertowanie

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Insertowanie otwiera przed Tobą liczne możliwości polegające na umieszczaniu wewnątrz publikacji wrzutek reklamowych takich jak ulotki, ale też innych elementów, które mogą zainteresować czytelnika (np. płyty CD, wydania specjalne, próbki produktów, zaproszenia, karty podarunkowe, kupony promocyjne itd.).

 

Jakim produktom najczęściej towarzyszy proces insertowania? 

Dość łatwo się domyślić, że są to przede wszystkim magazyny, czasopisma, książki oraz katalogi i biuletyny reklamowe. Z powodzeniem można tę metodę zastosować w przypadku każdego innego produktu. Wszystko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.

 

Co robimy?

 • foliujemy – w przypadku gdy dołączone produkty należy połączyć z produktem głównym, np. czasopismo z płytą CD/DVD,
 • wklejamy – np. próbki kosmetyków do wnętrza katalogów z kosmetykami,
 • kopertujemy – czyli umieszczamy w kopertach zaproszenia, bilety, bony itd. 

 

Zainsertujemy Twoje dodatki szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technikę insertowania oraz inne niezbędne procesy. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, od wydruku po wysyłkę.

 

Znajdź pomysł na insert oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz dostępności najnowocześniejszych technologii. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie elementy procesów oraz techniki ich realizowania.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Insertujemy różne dodatki zgodnie z życzeniem klienta
 • Realizujemy różne techniki insertowania: foliowanie, wrzutkowanie, wklejanie oraz kopertowanie.
 • Wiele sposobów wklejania (np. na taśmie, na żelku)
 • Wykonujemy insertowanie zarówno dla produktów wyprodukowanych u nas, jak i dla produktów powierzonych
 • Szybka realizacja usług
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Zainteresuj swoich odbiorców ciekawym insertem.

Dzięki możliwości insertowania zyskujesz sposób, by dać potencjalnemu klientowi dodatkowe argumenty zapraszające go do współpracy. Może to być np. próbka produktu, który oferujesz, voucher na ciekawy webinar, kod promocyjny lub inny dodatek wzmacniający Twój przekaz i wspierający Twoje działania sprzedażowe. Korzystając z bazy dystrybucyjnej dostawców innych materiałów, np. magazynów, możesz także szybko dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów i zaistnieć w ich świadomości. Taka forma promocji jest korzystna dla wszystkich. To bardzo efektywny sposób na promocję siebie i swoich produktów, z drugiej strony klienci są zadowoleni że mogą np. wypróbować Twoje produkty przed ich zakupem.

Po co stosować  insertowanie?

Celem insertowania jest najczęściej reklama konkretnego produktu, usługi lub nawet całej marku. Insertowanie to sprytny zabieg, którego celem  jest dodatkowa reklama konkretnego produktu czy usługi. Jest to prosty sposób, aby zyskać sympatię odbiorców i rozbudzić ich ciekawość. Ta nienachalna forma reklamy pozwala dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów i jest świetnym wsparciem sprzedaży. Insertowanie wspiera też proces wprowadzania nowych produktów czy usług na rynek. 

Dlaczego warto zostawić nam proces insertowania?

Kompleksowa obsługa to nasz największy atut. Nie tylko wydrukujemy Twoje produkty poligraficzne i reklamowe, ale również stworzymy z nich spójną całość, właśnie dzięki usłudze insertowania. Dla Ciebie oznacza to pewność, że usługa zostanie wykonana przez grono specjalistów, i oszczędność, zarówno czas jak i pieniędzy. Co więcej, zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, więc cały proces będzie dla Ciebie łatwiejszy.  Ważny jest również fakt, że wszystko zostanie zrobione w jednym miejscu, co automatycznie skraca czas realizacji zamówienia i zwiększa wydajność. Zadbamy również o wysyłkę gotowych pakietów, tak aby dotarły do miejsca docelowego nienaruszone.