OfertaReklama zewnętrznaBillboardy reklamowe
Reklama zewnętrzna

Billboardy reklamowe

 • Billboardy cyfrowe
 • Billboardy offsetowe
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Billboardy reklamowe są wciąż jednym z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do masowego grona odbiorców. Ta forma reklamy jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych firm. Markom, które dopiero wchodzą na rynek, pozwoli szybko zdobyć rozpoznawalność, natomiast pozostałym – wzmocnić pozycję na rynku i pozyskać nowych klientów. Poprzez nieszablonowe pomysły billboardy pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Wydrukujemy Twoje billboardy szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych nakładach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu.

 

Znajdź pomysł na billboard oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług

Podsumowanie:

 • Drukujemy billboardy w technologii cyfrowej lub offsetowej
 • Druk billboardów w różnych formatach (do 12.000 x 4000 mm)
 • Materiał blueback 115 g
 • Liczba brytów billboardu dopasowywane do wielkości projektu
 • Druk, krojenie, łamanie i zbieranie poszczególnych brytów w komplety do wysyłki
 • Wysyłka kompletów gotowych do wyklejania
 • Możliwe profesjonalne, kompleksowe wyklejanie billboardów w miejscu przeznaczenia
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład

 

WAŻNE!

Billboardy reklamowe zapewnią Ci dotarcie do szerokiego grona odbiorców

Billboardy odgrywają w komunikacji marketingowej ogromną rolę. Świadomie lub nie, są mijane codziennie przez każdego z nas. Mają ogromny zasięg, dlatego z powodzeniem wykorzystuje się je w kampaniach reklamowych produktów czy usług. Zarówno małe firmy, jak i duże korporacje walczą o przyciągnięcie uwagi konsumentów, a to jest właśnie główne zadanie reklamy zewnętrznej. Ty również możesz zdobyć nowych odbiorców dzięki reklamie billboardowej i odnieść sukces w biznesie.

Druk billboardów reklamowych otwiera przed Tobą wiele możliwości

Potencjalni klienci są wszędzie, warto to wykorzystać, szczególnie jeśli oferta Twojej firmy skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Tablice reklamowe i ulokowane na nich billboardy są doskonałym sposobem, by do nich dotrzeć i zainteresować ich daną ofertą. Billboardy są dobrze widoczne nawet z dużej odległości, dzięki czemu zwiększają rozpoznawalność marki.

Billboardy reklamowe mogą efektywnie rozwinąć Twój biznes

Wydruk billboardów reklamowych powinien być najwyższej jakości, aby zachwycić nowych odbiorców. Najbardziej popularnym materiałem, używanym do druku reklamy billboardowej jest papier BlueBack. Warto pamiętać, że podłoże to idealnie nadaje się do krótkoterminowych akcji promocyjnych – nie generuje wysokich kosztów, a co za tym idzie, pozwala na częstą wymianę prezentacji. Jest idealny, jeśli zależy Ci na szybkim i masowym dotarciu do klientów. Doskonale sprawdza  się w przypadku sieci handlowych organizujących częste akcje promocyjne. Reklamę billboardową można szybko wymienić, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywana do tzw. akcji RTM (Real Time Marketing), co jeszcze efektywniej umacnia przekaz.

Dodatkowo warto sprawdzić, czy wybrany producent billboardów reklamowych może zaoferować Ci coś więcej, niż sam druk billboardów. Kompleksowa usługa obejmie także stawianie konstrukcji reklamowych (nośników) oraz wyklejanie ich wydrukowanymi brytami billboardu.

 

Zaprojektuj swój billboard

Projektując billboardy reklamowe, warto pamiętać, że ich celem jest przekazanie informacji, które mają zaciekawić potencjalnych klientów i przerodzić się w zyski firmy. Dobrze, aby tablicę wyróżniał ciekawy projekt graficzny i krótki komunikat. Czas, który odbiorca może poświęcić na zapoznanie się z billboardem, nie jest zbyt długi, dlatego trzeba go dobrze, a przede wszystkim skutecznie, wykorzystać.

Pamiętaj więc o kreatywności. Wyróżniaj się na tle konkurencji, stosuj niebanalne pomysły i niekonwencjonalne tricki, daj się zapamiętać. Połączenie wszystkich elementów, poprzez odpowiednio dobrany tekst, kolor, efekty świetlne lub wywołanie emocji — zwiększy szanse na zapadnięcie w pamięć odbiorców. Artystyczna ekspresja billboardów – mile widziana. Zastosowanie nietypowych rozwiązań, efektu 3D, gry świateł sprawia, że bilbordy reklamowe staną się magnesem, który przyciąga uwagę i fascynuje.

Ważne: Pamiętaj również o zaplanowaniu lokalizacji nośników. Z nami możesz zaplanować rozmieszczenie billboardów reklamowych na terenie całej Polski, przy drogach krajowych, autostradach czy dużych centrach handlowych. Możesz też wykorzystać je lokalnie, zachęcając klientów do odwiedzenia sklepu i skorzystania z aktualnych promocji.

Projektu, drukuj i zachwycaj

Billboardy, drukowane najczęściej w dużych nakładach, są świetnym kanałem przekazu informacji w kampaniach o szerokich zasięgach. Często wykorzystywane są w akcjach ogólnopolskich. Oprócz sieci handlowych często dotyczą promocji ofert kinowych, polityki, produktów i usług dla szerokiego grona odbiorców (banki, sieci telefoniczne, samochody itd.). Billboardy sprawdzą się też w kampaniach edukacyjnych, informacyjnych i akcjach społecznych.