Druk wydawniczy

Biuletyny

 • Biuletyny szyte
 • Biuletyny klejone
 • Biuletyny spiralowane
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Biuletyny mają na celu zapoznanie ich adresatów z bieżącymi wydarzeniami, aktualnościami, planami oraz wszelkimi informacjami, dotyczących danej firmy, przedsiębiorstwa, zakładu czy organizacji. Można je nazwać skrótowo niskonakładowym pismem wewnętrznym. Biuletyn trafia bezpośrednio do odbiorcy, dla którego jest przeznaczony. Warto wykorzystać ten sposób komunikacji i przemyśleć zawartą w nim treść, która na pewno zostanie doręczona do odpowiednich adresatów. Zadbaj o merytoryczne przygotowanie biuletynu oraz jego profesjonalny, zachęcający do czytania wydruk.

 

Wydrukuj wartościowy biuletyn razem z nami

 

Biuletyn jest wydawany przez daną organizację lub instytucję w celu informowania swoich odbiorców o najnowszych wydarzeniach lub innych ważnych informacjach. Może on zawierać wiele różnych treści, takich jak artykuły, raporty, wywiady, komunikaty prasowe, ogłoszenia, reklamy i wiele innych. Biuletyny są często stosowane w środowiskach biznesowych, edukacyjnych, naukowych, rządowych i innych, aby utrzymać stały kontakt z członkami, klientami lub partnerami i dostarczać im ważnych informacji.

 

Wydrukujemy Twoje biuletyny szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu.

 

Znajdź pomysł na Twój biuletyn oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy biuletyny szyte, klejone i spiralowane
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Druk biuletynów w wielu formatach (od A6 do A3)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia okładki
 • Możliwy druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Biuletyn to doskonałe narzędzie komunikacji z odbiorcami.

Wygląd biuletynu powinien być dostosowany do celów, odbiorców i stylu organizacji, która go wydaje. Przed przystąpieniem do projektowania własnego biuletynu powinieneś określić grupę docelową. To pozwoli Ci stworzyć spójny przekaz oraz charakter przedstawianych informacji. Twój biuletyn powinien być również przygotowany według schematu zawierającego: datę, spis treści, część informacyjną (lub reklamową), wyróżnione fragmenty przyciągające uwagę odbiorców. Grafika lub infografika również wzmacniają przekaz oraz skupiają zainteresowanie czytającego na najważniejszych elementach zawartych w materiale.  Profesjonalny, wysokiej jakości druk tylko zwiększy liczbę czytelników. Zadbaj o staranny wydruk i oprawę biuletynu, zachęć odbiorców do sięgania do publikacji. We współpracy z profesjonalnym partnerem w druku to proste.

Dlaczego warto drukować biuletyn

Mimo że w dobie internetu i mediów społecznościowych wiele informacji przekazywanych jest online, drukowanie biuletynów nadal ma wiele zalet i korzyści. Przede wszystkim, drukowane biuletyny są trwalsze i dostępne w każdych warunkach. Biuletyny są również  łatwiejsze do przeglądania i czytania niż informacje online — wiele osób woli czytać tekst na papierze niż na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego.

Drukowane biuletyny są również wygodniejsze do przekazywania informacji. Można je łatwo umieścić w skrzynce pocztowej, wysłać pocztą, podarować czy po prostu wręczyć bezpośrednio osobie, która jest zainteresowana wydarzeniem czy działaniami organizacji. Co więcej, można w nich umieścić spersonalizowane treści, takie jak imiona odbiorców, co wpływa pozytywnie na ich skuteczność.

Warto również zauważyć, ze drukowanie biuletynów może być bardziej ekonomiczne niż korzystanie z innych form reklamy. Dlatego, mimo że drukowanie biuletynów może wydawać się bardziej tradycyjnym sposobem przekazywania informacji, nadal ma wiele korzyści i warto rozważyć jego wykorzystanie w zależności od potrzeb i celów danej organizacji.