Druk wydawniczy

Książki

 • Książki klejone
 • Książki szyte
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Album, biografia, słownik, podręcznik czy dzieło literackie. Kiedy książka zostanie wydana, musi zachwycać estetyką i wysokim standardem wykonania. Jej jakość, a także wygląd okładki to podstawowe elementy, do których nikt nie powinien mieć najmniejszych zastrzeżeń. Zarówno dla autora, jak i dla wydawcy czas poświęcony na napisanie książki jest często bezcenny, a jej publikacja to dopełnienie całego procesu twórczego. Oznacza to, że druk książek powinien być zrealizowany z największą starannością, a z profesjonalnym partnerem wydrukujesz swoją książkę szybko i profesjonalnie.

 

Wydrukujemy Twoje książki szybko, sprawnie i w najlepszej jakości

 

Pomożemy Ci dobrać najlepszą technologię druku książek. Nasz nowoczesny park maszynowy jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najwybredniejszych klientów, ponieważ oferuje wiele możliwości. Dla dużych nakładów najlepszy będzie znany ze swojej jakości druk offsetowy, gwarantujący profesjonalny efekt i stabilność kolorów. Przy mniejszych nakładach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu. Dzięki dostępności obu technologii w jednym miejscu Twoje książki zyskają dodatkowe, personalizowane elementy, niezależnie od tego, na jaki rodzaj okładki się zdecydujesz. Oprawa miękka klejona czy oprawa twarda — wiemy, jak precyzyjnie wykonać każdą z nich.

 

Nowoczesne technologie ułatwiają szybkie drukowanie książek

 

Drukowanie książek odbywa się dziś niezwykle szybko i sprawnie. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym maszynom poligraficznym. Druk offsetowy świetnie sprawdzi się przy wysokich nakładach. Z kolej cyfrowy druk książek otwiera możliwość ich produkcji w niskich nakładach, a także personalizację okładek, bądź wybranych stron publikacji.

 

Znajdź pomysł na książkę. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Pomagamy dobrać rodzaj papieru oraz uszlachetnienia (np. aksamitna folia soft touch lub folia matowa z efektownym lakierem wybiórczym UV).
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność dostarczonych plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania i dystrybucji, także do wielu punktów jednocześnie.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy książki w technologii druku offsetowego i cyfrowego
 • Oferujemy druk książek w różnych formatach
 • Wykonujemy książki szyte i klejone w oprawach miękkich
 • Stosujemy mocny i trwały klej PUR dla opraw klejonych
 • Oferujemy różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Mamy aż 4 rodzaje uszlachetnienia okładki
 • Standardowo drukujemy do 100 stron w przypadku książek szytych oraz do 300 dla książek klejonych
 • Zapewniamy perfekcyjną jakość druku
 • Drukujemy dowolny nakład
WAŻNE!

Dobrze wydrukowane i atrakcyjne wizualnie książki to jeden z najważniejszych elementów w walce o uwagę czytelnika

Przy zlecaniu druku książek, warto skorzystać z rad specjalistów przed jej końcowym wydrukiem. Dobiorą oni odpowiednie rozwiązania dla danej publikacji. Czynnikami decydującymi o dopasowaniu technologii druku będą m.in.: nakład, rodzaj oprawy czy zastosowana kolorystyka. Nie bez znaczenia są także umieszczone w publikacji zdjęcia, liczba stron, okładka, format oraz rodzaj papieru. Chętnie pomożemy Ci dobrać optymalną technologię druku.

Wydanie książki nie obędzie się bez działań marketingowych. Dzięki dopasowanej promocji dotrzesz do wielu nowych odbiorców. Wartościowa treść zasługuje na efektowną oprawę. W naszej drukarni stworzymy Twoją książkę z najwyższą starannością.

Oprawa miękka czy twarda? Klejona, szyta a może spiralowana?

W zależności od tego, czy książka jest wydrukowana w oprawie klejonej, czy zeszytowej, przeznaczenie publikacji, a także budżet wymagany do jej realizacji, mogą być różne. Książki drukujemy w oprawie miękkiej lub twardej, dobierając odpowiednio papier niepowlekany lub powlekany o różnych gramaturach. Środek książki stanowi najczęściej papier offsetowy, podczas gdy na okładkę wybierana jest zazwyczaj kreda o wysokiej gramaturze. Jeśli jednak książka jest wydaniem albumowym, to użycie papieru kredowego (niskiej gramatury) także w środku, idealnie nadaje się do podniesienia prestiżu publikacji.

 

W przypadku okładki miękkiej, w zależności od liczby stron, w grę wchodzi oprawa zeszytowa lub klejona. Możesz również wydrukować książkę w oprawie spiralnej. Przy dużej ilości stron najbardziej sprawdzą się książki w oprawie miękkiej klejonej, natomiast publikacje spełniające funkcję katalogu produktowego będą się dobrze prezentowały w postaci książek z oprawą zeszytową.

Uszlachetnij okładkę

Sztuka druku książek opiera się nie tylko na przeniesieniu treści na papier. Druk książki to również piękne i profesjonalne wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz aż 4 możliwości uszlachetnienia okładki. To Ty decydujesz czy oprawa Twojej publikacji zostanie pokryta folią błysk, mat czy soft touch. Dodatkowo możesz zdecydować się na użycie wybiórczego lakieru UV, który nada książce niepowtarzalnego charakteru.

Mimo upływu czasu druk książek nie wychodzi z mody

Książki doskonale się sprawdzą jako prestiżowe wydruki firmowe. Jubileusze lub ważne wydarzenia w życiu firmy, to doskonała okazja, by podzielić się tym z klientami lub współpracownikami. Książka będzie też prestiżowym nośnikiem np. do zakomunikowania wartości firmy. Wrażenie na klientach zrobią również pięknie zaprojektowane i oprawione albumy okolicznościowe. Grzbiet książki to doskonałe miejsce do wyeksponowania claimu lub logotypu firmy — dzięki temu będzie widoczny, także po odłożeniu książki na półkę.

Profesjonalna drukarnia książek zadba, by Twoja publikacja zachwycała

Mimo rozwoju technologii i wszechobecnej cyfryzacji tradycyjne, papierowe książki nadal mają rzesze swoich fanów. Ich namacalna forma zapewnia odbiorcy zupełnie inne doznania niż cyfrowe odpowiedniki.