OfertaDruk ekologicznyPapiery z recyklingu
Druk ekologiczny

Papiery z recyklingu

 • Papiery offsetowe
 • Papiery kredowe
 • Papiery ozdobne
 • Kartony
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Materiały reklamowe wydrukowane na papierach pochodzenia recyklingowego nie tylko skutecznie wypromują Twoją działalność, ale także wesprą ekomisję Twojej firmy. To doskonały sposób, by pokazać potencjalnym i obecnym klientom, partnerom bądź pracownikom Twoje zaangażowanie w ochronę środowiska i odpowiedzialne podejście do prowadzonego biznesu.

Wybierz swój papier ekologiczny

Możesz wybierać spośród szerokiej oferty papierów recyklingowych i dopasowywać je do swojej komunikacji. W ofercie znajdziesz zarówno podłoża offsetowe jak i kredowe, a także ozdobne i kartony. Jedne są wyjątkowo białe, inne mają autentyczny wygląd papieru makulaturowego (naturalna biel), a jeszcze inne występują w kolorze brązowym bądź szarym. Wszystkie wyprodukowane są w 100% z recyklingu włókien wtórnych, w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego, bez użycia chloru i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Papiery z recyklingu świetnie sprawdzą się między innymi przy produkcji: ulotek, plakatów, katalogów, książek, folderów reklamowych, poradników, instrukcji czy kalendarzy, a także opakowań i wielu innych materiałów i publikacji. Nieodzowne także podczas druku broszur i środowiskowych raportów CSR.

 

Wydrukujemy Twoje materiały reklamowe na ekologicznych podłożach szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

W naszej ofercie znajdziesz papiery offsetowe, kredowe i kartony w szerokiej gamie formatów i gramatur. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie podłoże i technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu.

 

Znajdź sposób na zastosowanie papierów z recyklingu w swoich materiałach promocyjnych, a resztę zostaw nam.

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Wspieramy Twoją politykę proekologiczną poprzez dobór odpowiedniego surowca i technologii druku, która pozwoli nie tylko minimalizować zużycie surowca, ale także powstawanie odpadu i wykorzystanie chemii poligraficznej.
 • Posiadamy międzynarodowe certyfikaty FSC® oraz PEFC, które potwierdzają dbałość o środowisko i odpowiedzialną politykę zakupową surowców, dzięki czemu możesz zapewnić swoich klientów, że surowce użyte do produkcji danych materiałów pochodzą wyłączenie z legalnych źródeł.
 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Oferujemy szeroką gamę surowców z recyklingu w wielu formatach i gramaturach
 • Dostępne zarówno papiery offsetowe, kredowe, ozdobne jak i kartony
 • Opcjonalnie możliwość druku na podłożach z recyklingu wyłącznie arkuszy z certyfikatem FSC® lub PEFC
 • Druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Materiały reklamowe wydrukowane na papierach z recyklingu wzmocnią Twój ekowizerunek

Drukowane materiały reklamowe mają ogromne znaczenie dla powodzenia prowadzonego przez Ciebie biznesu. Wspierają jego rozwój, zwiększają sprzedaż, budują zaangażowanie i lojalność klientów, a także wzmacniają wizerunek firmy i rozpoznawalność marki. Jeśli zostaną wydrukowane na papierach z recyklingu, pokażą dodatkowo, że przyszłość naszej planety nie jest Ci obojętna.

Papiery z recyklingu w niczym nie ustępują jakości produktom pierwotnym, jednakowo jeśli chodzi o ich biel, trwałość czy też estetykę publikacji na nich wykonanych. Cechują je doskonałe parametry drukowe, a także odpowiednia nieprzeźroczystość. Wydrukowane na nich materiały reklamowe z pewnością nie stracą na jakości, a zyskają na przekazie.

Dzięki ekologicznym wydrukom jesteś eko nie tylko na papierze

Twoje publikacje, szczególnie te traktujące o ekologii, jak raporty CSR czy środowiskowe z pewnością zyskają na wartości, dzięki papierom pochodzenia recyklingowego, które produkowane są w 100% z makulatury. Gdyby nie ponowne wykorzystanie tych surowców, z pewnością trafiłaby na wysypisko śmieci bądź do spalarni, w obu przypadkach zwiększając emisję szkodliwych gazów cieplarnianych. Wytwarzane są w ramach procesów mających minimalny wpływ na środowisko, a po wykorzystaniu podlegają zazwyczaj ponownemu recyklingowi.

Papier ekologiczny nie różni się niczym od tradycyjnych kartek. Pod względem właściwości jest tak samo trwały i funkcjonalny. Jedyna zauważalna różnica tkwi w barwie, ponieważ papier z recyklingu ma odcienie od jasnego beżu, przez szarości, po ciemny brąz. Tworząc swoje materiały reklamowe z papierów pochodzących z recyklingu, Twoja firma zyskuje na wiarygodności i prestiżu. Co więcej, wykazując dbałość o środowisko, zjednujesz sobie tych, dla których aspekt ekologiczny jest wyjątkowo ważny. Wykorzystaj więc potencjał drzemiący w papierach z recyklingu i twórz wysokiej jakości, przyjazne środowisku materiały promocyjne.