Druk dla e-commerce

Notesy

 • Notes klejony bez okładki
 • Notes klejony z okładką
 • Notesy spiralowane
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Notatniki reklamowe są świetnym narzędziem do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Ten praktyczny dodatek dołożony do zamówień składanych w Twoim sklepie internetowym z pewnością wywoła pozytywne emocje u odbiorców oraz sprawi, że Twoja marka zostanie z nimi na dłużej. Notesy reklamowe mają niezwykle wiele zastosowań i przydają się w różnych sytuacjach, dlatego warto wykorzystać ich funkcjonalność, by w subtelny sposób zwiększać rozpoznawalność swojej marki.

 

Notatniki firmowe to nienachalny sposób promocji

Notesy z logo firmy to również bardzo przydatny gadżet dla pracowników firmy. Są one praktyczne i wykorzystywane w wielu zawodowych i biznesowych sytuacjach. Takie notesy firmowe są więc nie tylko praktyczne, ale również służą do celów reklamowych i promocyjnych.

 

Notesy reklamowe z nadrukiem — gadżet reklamowy dla każdej firmy

Notesy reklamowe z nadrukiem to popularny produkt promocyjny, który może być wykorzystany w wielu branżach i sytuacjach. Notatniki firmowe są popularnym wyborem jako upominek dla klientów, jako element gadżetów promocyjnych na targach i konferencjach, a także jako prezent dla pracowników. Są one praktycznym narzędziem, które mogą być używane na co dzień, a jednocześnie służą do promowania firmy i jej produktów.

 

Wydrukujemy Twoje notesy reklamowe szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu. Dzięki dostępności obu technologii w jednym miejscu Twoje notesy mogą zyskać dodatkowe, personalizowane elementy np. okładki. Dodatkowo do wyboru są aż 3 rodzaje okładek notesów.

 

Znajdź pomysł na notesy reklamowe oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług

Podsumowanie:

 • Oferujemy notesy firmowe klejone z okładką, bez okładki oraz spiralowane
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Druk notesów reklamowych w wielu formatach (od A6)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia okładki
 • Możliwy druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Notesy reklamowe to jeden z najbardziej efektywnych narzędzi promocji.

Notesy reklamowe to popularny produkt promocyjny, który pozwala firmom na skuteczną reklamę swojej marki. Wybór właściwego notatnika może być kluczowy dla osiągnięcia zamierzonego celu promocyjnego. Jeśli szukasz uniwersalnego gadżetu, na którym umieścisz własną, dowolną grafikę, to notesy reklamowe to świetne rozwiązanie.

Wybierz notes, który najlepiej pasuje do Twojej firmy

Wykorzystanie notatników, długopisów czy innych gadżetów do promocji własnej firmy to działania, które wpływają na relację z klientem i przynoszą długofalowe rezultaty. Warto dokładnie wybrać, jakie gadżety planujemy rozdawać czy dokładać do paczki. W przypadku notesów masz do wyboru 3 rodzaje:

 1. Notes spiralowany
 2. Notes klejony z okładką
 3. Notes klejony bez okładki

Każda z tych opcji to świetne rozwiązanie, aby zjednać sobie klientów. Notes z logo firmy to uniwersalny gadżet reklamowy, który sprawdzi się w każdej branży.

Jak wykorzystać notatniki reklamowe w promocji

Notesy reklamowe z logo firmy i dowolną grafikę to świetny prezent dla Twoich klientów i pracowników. Notatnik firmowy świetnie sprawdza się jako gadżet na targach i konferencjach. Notatnik z logo to świetny sposób na pozostawienie trwałego wrażenia na potencjalnych klientach i partnerach biznesowych. Notatniki reklamowe mogą być również wykorzystane, aby przyciągnąć uwagę klientów i zwiększyć świadomość marki. Na przykład, firma może rozdawać notatniki jako nagrody w konkursach lub jako prezent dla pracowników w ramach programów motywacyjnych.

 

Notes z logo firmy — zaprojektuj własne notesy firmowe

Notesy z nadrukiem są nie tylko praktycznym i cenionym przez klientów upominkiem, ale także skutecznym nośnikiem reklamy. Przydają się zarówno dorosłym jak i dzieciom, a wybór poręcznego formatu sprawi, że klient będzie chciał mieć Twój notatnik zawsze przy sobie.

Notes reklamowy — wiele, kształtów, rozmiarów i technologii druku

Notesy z nadrukiem dostępne są w wielu rodzajach. Produkujemy notatniki na różnych podłożach i w kilku rozmiarach. Drukujemy na papierze offsetowym, kredowym, ozdobnym i wielu innych. Możesz wybierać również z kilku formatów, zgodnie z własnymi preferencjami. W ofercie mamy notatniki firmowe od A6 do A4 oraz DL. Pomożemy Ci również dobrać uszlachetnienia okładki. Możesz wybierać z 4 rodzajów — lakier UV, folia połysk/ mat/soft touch. Zadrukowane notatniki pakujemy i wysyłamy do miejsca docelowego. Możemy również skompletować paczki dla Twoich klientów składające się również z innych produktów, takie jak długopis, ulotka czy inne gadżety firmowe.

Projektu notesu, który oczaruje

Projektując swoje notesy firmowe postaw na estetykę oraz oryginalność. Spraw, by klienci zapamiętali moment otwarcia paczki z Twoimi produktami i chętnie wracali do tych doświadczeń. W zależności od charakteru firmy możesz zdecydować się na małe eleganckie notesy reklamowe z nadrukiem lub większe i praktyczniejsze. Projekt notesu powinien przede wszystkim pasować do firmy oraz do jego przeznaczenia? Czy będziesz je rozdawać na targach lub innych eventach? A może potrzebujesz notesów dla swoich pracowników? Notesy z logo firmy to przydatne gadżety w wielu sytuacjach.