Druk dla e-commerce

Naklejki

 • Naklejki z folii ploterowej (tylko nacinanie)
 • Naklejki z folii monomerycznej (druk+nacinanie)
 • Naklejki z folii easy dot (druk+nacinanie)
 • Naklejki z folii podłogowej (druk+nacinanie)
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Naklejki samoprzylepne są świetnym sposobem na uatrakcyjnienie komunikacji z klientami Twojego e-sklepu. Ocieplą Wasze relacje i sprawią, że realizowane akcje promocyjne będą ciekawsze i zainteresują większą ilość odbiorców. Własne naklejki mogą być miłym gadżetem lub praktycznym narzędziem do budowania lojalności, a także doskonałym nośnikiem ważnych informacji, które chcesz przekazać klientowi.

Druk naklejek to również jedna z najprostszych, a jednocześnie bardzo skuteczna forma budowania rozpoznawalności firmy. Naklejka to łatwy sposób, aby wesprzeć swoją komunikację i pokazać indywidualne podejście do klienta. Druk naklejek według własnego projektu sprawdzi się dla każdej branży. Dzięki oryginalności zapadniesz w pamięci nie tylko swoich klientów, ale także innych osób z ich otoczenia.

 

Wydrukujemy Twoje naklejki szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

U nas możesz zamówić naklejki pasujące do każdego projektu. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów naklejek. Drukujemy naklejki wielkoformatowe jak i naklejki standardowe o dowolnym kształcie, z folii bezbarwnej monomerycznej, ploterowej czy podłogowej. Dostarczamy produkty wysokiej jakości.

 

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku.

Do dyspozycji jest zarówno bardzo nowoczesny, dające niezwykle trwałe efekty druk UV, jak i popularny, wytrzymały, druk solwentowy. Obie metody cechuje wysoka jakość wydruków oraz długi czas ekspozycji.

 

Znajdź pomysł na naklejki dodawane do realizowanych zamówień oraz strategię, jak je efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

 

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy naklejki z folii monomerycznej, ploterowej, easy dot oraz podłogowej
 • Folie dostępne w wersji mat oraz połysk, a niektóre także w wersji odblaskowej
 • Różny stopień przejrzystości folii
 • Druk naklejek w wielu formatach – szerokość folii do 1600mm
 • Możliwe uszlachetnienie w postaci laminatu
 • Dostępne różne technologie druku (UV, solvent)
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Możliwość docięcia naklejek do dowolnego kształtu
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Naklejki reklamowe skutecznie wspierają sprzedaż

Zaskocz klientów Twojego e-sklepu oryginalną naklejką dołożoną do paczki z zamówieniem. Przyciągnij uwagę przechodniów na ulicy czy odwiedzających centrum handlowe. Naklejki nie tylko wzmacniają Twój wizerunek, ale także wywołują pozytywne emocje, które z pewnością sprawią, że zostaniesz zapamiętany, a klient będzie chętnie wracał do tego doświadczenia. Tradycyjne, ale z pomysłem zaprojektowane wlepki lub kreatywne naklejki do umieszczania na szybach czy podłodze zachęcają do interakcji i budują zaangażowanie, które zdecydowanie zwiększa zasięg Twojej firmy.

Wyróżnij się za pomocą naklejek

Kolorowe i interesujące naklejki przyciągają uwagę klientów, zwłaszcza jeśli są umieszczone w strategicznych miejscach na produkcie lub na ekspozycji sklepowej. Naklejki z logo firmy lub hasłami reklamowymi pomagają również wyróżnić produkt spośród innych i budują świadomość marki. Klienci mogą również kojarzyć logo lub hasło z jakością produktu, co przekłada się na pozytywną opinię o marce. Co więcej, naklejki z własnym nadrukiem, z zabawnymi hasłami lub innymi motywami mogą wywoływać pozytywne emocje u klientów. Można je również wykorzystać do kreowania okazji promocyjnych lub konkursów.

 

 

Drukuj naklejki, które zaskoczą Twoich klientów 

Naklejki reklamowe mogą spełniać kilka funkcji. Możesz za ich pomocą np. promować nowy produkt, wzmacniać wizerunek firmy lub też budować zaangażowaną społeczność wokół Twojej marki. W cenie są oryginalne pomysły, ciekawe formy, humor i niesztampowość. Z takiej mieszanki z pewnością powstaną naklejki, które zapadną w pamięć i przyniosą Ci realne zyski.

Drukuj swoje naklejki w najwyższej jakości

Drukowanie naklejek to proces, w którym wzór nadrukowywany jest na materiale samoprzylepnym, który może być później naklejany na różne powierzchnie, takie jak produkty, opakowania, pojazd. Istnieje wiele rodzajów naklejek. Możesz stworzyć naklejki na papierze samoprzylepnym lub folii, a te różnorodne materiały samoprzylepne mają swoje unikalne właściwości, które wpływają na jakość i trwałość naklejki.

Stwórz wysokiej jakości naklejki na zamówienie

Jakość naklejki nie zależy tylko do wybranego podłoża, ale również od wybranej technologii druku. Produkcja naklejek to dobór odpowiedniej techniki druku. W zależności czy ma to być naklejka wielkoformatowa, czy standardowa, drukowana na folii czy na papierze może być wykonana w technologii druku cyfrowego lub solwentowego. Wybierz swój rodzaj naklejek, a my dobierzemy najwłaściwsze rozwiązanie.