OfertaDruk ekologicznyPapiery z certyfikatem łańcucha pochodzenia produktu
Druk ekologiczny

Papiery z certyfikatem łańcucha pochodzenia produktu

 • Papiery posiadające certyfikat(y) łańcucha pochodzenia produktu, wyprodukowane w 100% z włókien wtórnych (recykling)
 • Papiery posiadające certyfikat(y) łańcucha pochodzenia produktu, wyprodukowane z włókien pierwotnych
 • Papiery posiadające certyfikat(y) łańcucha pochodzenia produktu, wyprodukowane z włókien mieszanych
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Produkując swoje materiały reklamowe na papierach z certyfikatem łańcucha pochodzenia produktu, masz pewność, że zanim trafią do Ciebie i Twoich klientów, będą poddane szczegółowej kontroli, podczas której zweryfikowano nie tylko pochodzenie drewna, ale także cały proces zarządzania wyrobem i dystrybucji papieru. Papiery takie pochodzą wyłącznie z legalnych, odpowiedzialnych źródeł, a sięgając po nie, zyskujesz pewność, że nie tylko skutecznie promujesz swoją firmę i jej produkty, ale także zapobiegasz dewastacji terenów leśnych na całym świecie.

 

Możesz wybrać m.in. papiery z następującymi certyfikatami:

Certyfikat FSC® – potwierdza, że cały proces produkcji danego papieru odpowiada standardom Kontroli Pochodzenia Produktu, skutecznie wspierając inicjatywy związane z odpowiedzialną gospodarką leśną.

Certyfikat PEFC – jest dowodem, że drewno wykorzystywane przez firmę pochodzi z legalnych źródeł, a produkcja, przetwarzanie i handel drewnem oraz produktami pochodzenia leśnego (np. papier) odbywa się w zgodzie z obowiązującymi przepisami UE.

 

Wydrukujemy Twoje materiały reklamowe na podłożach certyfikowanych szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

W naszej ofercie znajdziesz papiery offsetowe, kredowe i kartony w szerokiej gamie formatów i gramatur. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie podłoże i technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu.

 

Znajdź sposób na zastosowanie papierów z certyfikatem łańcucha pochodzenia produktu w swoich materiałach promocyjnych, a resztę zostaw nam.

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Wspieramy Twoją politykę proekologiczną poprzez dobór odpowiedniego surowca i technologii druku, która pozwoli nie tylko minimalizować zużycie surowca, ale także powstawanie odpadu i wykorzystanie chemii poligraficznej.
 • Posiadamy międzynarodowe certyfikaty FSC® oraz PEFC, które potwierdzają dbałość o środowisko i odpowiedzialną politykę zakupową surowców, dzięki czemu możesz zapewnić swoich klientów, że surowce użyte do produkcji danych materiałów pochodzą wyłączenie z legalnych źródeł.
 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Oferujemy szeroką gamę surowców z certyfikatem łańcucha pochodzenia produktu FSC® lub PEFC w wielu formatach i gramaturach
 • Dostępne zarówno papiery offsetowe, kredowe jak i ozdobne
 • Cały proces produkcji zgodny z wymogami certyfikacji FSC® lub PEFC
 • Druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Wybieraj papiery certyfikowane

Robiąc to, pokazujesz, że przyszłość planety nie jest Ci obojętna. Reklama drukowana jest znacznie skuteczniejsza, niż jej cyfrowa wersja. Dzięki swojej fizyczności jest bardziej zrozumiała, łatwiej przyswajalna i częściej zapamiętywana. W wielu przypadkach też wywołuje emocje, które są niezwykle ważnym motorem napędowym w procesach zakupowych. Właśnie dlatego nie warto rezygnować z drukowania materiałów promujących Twoją firmę, nawet gdy Twoja strategia przewiduje poszanowanie dla środowiska i zasobów naturalnych.

 

Bądź eko!

Wystarczy, że sięgniesz po papiery pochodzące z odpowiedzialnych źródeł, by pokazać klientom, że jesteś eko, nie tylko na papierze.

Umieszczenie etykiety konkretnego certyfikatu łańcucha pochodzenia produktu na Twoich wydrukach to doskonały sposób, by uświadomić klientom, że oprócz dbania o własny biznes, Twoja marka wspiera odpowiedzialną gospodarkę leśną na świecie. Potwierdzasz tym samym, że materiały wykorzystane w produkcie, który wprowadzasz na rynek, zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny.