OfertaReklama wewnętrznaStandy reklamowe
Reklama wewnętrzna

Standy reklamowe

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Efektowne standy to niezawodny sposób, by Twój przekaz nie umknął klientom. Doskonale zwracają uwagę przechodniów i skutecznie zapadają w ich pamięć. Idealnie nadają się zatem do wyeksponowania, w ciekawy i nietuzinkowy sposób, Twoich produktów, usług, a nawet całej oferty. Są lekkie i mobilne, więc z łatwością możesz przenosić je z miejsca na miejsce, w zależności od lokalizacji prowadzonych działań handlowych bądź reklamowych. Są też niezastąpione w okresie różnego rodzaju świąt oraz tematycznych akcji promocyjnych i informacyjnych. Świetnie sprawdzą się nie tylko w miejscach sprzedaży (jako POS), ale także podczas wszelkich eventów.

 

Wydrukujemy Twoje standy szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Standy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a przede wszystkim z niezwykle trwałej, innowacyjnej płyty papierowej Dispa®, która zapewnia wyjątkowy efekt, a także idealny stosunek jakości do ceny. Mogą przybierać dowolny kształt, co otwiera przed Tobą ogromne możliwości i daje Ci duże pole do popisu.

 

Standy drukujemy w technologii UV

Druk w technologii UV zapewnia niezwykłą jakość i trwałość wydruków, dzięki czemu możesz długo cieszyć się ich żywymi i nasyconymi kolorami. Wykonujemy standy w dowolnym kształcie i rozmiarze, tak by sprostać Twoim oczekiwaniom, a do przygotowania Twojego zamówienia wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy profesjonalne podejście i pomoc na wszystkich etapach produkcji.

 

Możemy ulepszyć Twoje standy!

Opcjonalnie możemy dołożyć do Twojego projektu kieszenie na ulotki  A4 lub A5, dzięki czemu jeszcze lepiej wykorzystasz zainteresowanie potencjalnych klientów. Dodatkowo możesz domówić woblery, kiwaki czy innych elementów wspomagające Twój dialog z klientem.

 

Znajdź pomysł na stand reklamowy oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

 

Podsumowanie:

 • Tworzymy standy w wielu formatach
 • Druk standów w technologii UV
 • Ekologiczny, biodegradowalny materiał
 • Płyta Dispa® w 100% stworzona z papieru z certyfikatem FSC
 • Możliwość frezowania do dowolnego kształtu
 • Opcjonalnie dostępne kieszenie na ulotki A4 lub A5
 • Możliwość domówienia woblerów, kiwaków i innych elementów dialogu z klientem
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Możliwy zadruk jedno- lub dwustronny

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

 

WAŻNE!

Standy reklamowe. Daj się zauważyć

Standy reklamowe przyciągają wzrok i w ciekawy i niebanalny sposób promują Twoją firmę lub markę. Stand reklamowy nie tylko informuje o Twojej marce, ale również szybko i skutecznie przekazuje wiadomości na temat promocji czy sezonowości oferty. Wystarczy rzut oka na Twoje ekspozytory, aby zainteresować się Twoją ofertą.

Standy reklamowe — przenośne narzędzie marketingowe

Stand reklamowy to niezawodne narzędzie reklamowe, dzięki temu, że można umieścić je tam, gdzie są najbardziej odpowiednie. Możesz postawić je w pobliżu wejścia lub konkretnej sekcji w sklepie, aby wypromować konkretne produkty. Innym popularnym miejscem na standy reklamowe jest wejście do sklepu, gdzie przykuwają one uwagę zarówno przechodniów, jak i dopiero wchodzących klientów. Mogą przekazywać informacje o wydarzeniach i produktach i wzbudzić tym zainteresowanie potencjalnych klientów. Standy reklamowe świetnie nadają się do promocji w galerii handlowej, gdzie musisz konkurować o uwagę z wieloma różnymi markami.

 

Humanstandy — standy reklamowe szyte na miarę

Popularną odsłoną standów są humanstandy. Swoim kształtem i wyglądem przypominają osobę, dzięki czemu wprowadzają element zaskoczenia i zaciekawienia wśród klientów. Solidne, stabilne i wykonane z dbałością o szczegóły humanstandy, stosowane są zazwyczaj w dużych sklepach, ponieważ cechuje je duża oryginalność. Tak reklama zdecydowanie przyciągnie wzrok klientów.

Stosowanie standów reklamowych zapewni Ci widoczność na szeroką skalę

Tworząc taką reklamę, ważne jest, aby połączyć ciekawą grafikę z funkcjonalnością. Dodaj do swoich standów kieszonki na ulotki, aby jeszcze bardziej zachęcić klientów do skorzystania z Twojej oferty. Połączenie standów reklamowych i ulotek to niezawodny sposób na przyciągnięcie przechodniów. Najważniejsze, aby wykonane były ze starannością i dużą dbałością o szczegóły, a opatrzone wyjątkową grafiką, takie standy reklamowe staną się idealnym sposobem promocji.