OfertaDruk reklamowyTorby papierowe Kraft
Druk reklamowy

Torby papierowe Kraft

 • Torby papierowe Kraft białe
 • Torby papierowe Kraft prążkowane
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Torba papierowa kraft to wyjątkowo praktyczny produkt, który doskonale sprawdza się w różnych sytuacjach. Idealnie nadaje się do pakowania wszelkiego rodzaju produktów, prezentów czy  ekologicznych przetworów. Reklamowe torby papierowe kraft są doskonałą alternatywę dla tradycyjnych toreb plastikowych.

 

Wydrukuj torby dostosowane do Twojej firmy i branży

 

Papierowe torby reklamowe stanowią świetny sposób na reklamę firmy. Nadrukowane na nich logo lub hasło reklamowe przyciągają uwagę klientów i zwiększają świadomość marki. To doskonała forma promocji, która pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców i zwiększyć rozpoznawalność firmy. Co więcej, torby papierowe kraft z nadrukiem stanowią ekologiczną alternatywę dla plastikowych torebek i wzmacniają wizerunek jako odpowiedzialnej firmy, który dba o środowisko naturalne.

 

Wydrukujemy Twoje torby szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Torby papierowe z nadrukiem kraft są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również bardzo praktyczne. Dostępność różnych rozmiarów toreb pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdej firmy, a wytrzymała konstrukcja zapewnia bezpieczny transport nawet cięższych przedmiotów.

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy torby papierowe Kraft w 7 formatach (w pionie lub poziomie)
 • Zamówienia realizujemy od 5 do 8 dni roboczych
 • Torby tworzymy z papieru prążkowanego Kraft 100 g lub białego 100 g
 • 5 kolorów papierowych uchwytów: czarny, biały, czerwony, niebieski, szary
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Torby papierowe Kraft z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem dla Twojego biznesu

Spersonalizowane torebki papierowe kraft są praktyczne do pakowania wszelakich produktów, a przede wszystkim są funkcjonalnym nośnikiem promocji. Torby reklamowe Kraft są dostępne w różnych rozmiarach i mogą być zadrukowane zgodnie z Twoimi potrzebami i budżetem. Jako producent toreb papierowych jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową realizację, nadruk, konfekcjonowanie, pakowanie i wiele więcej. Co więcej, pomożemy Ci dobrać najlepszą technologię druku i wspomożemy w przygotowaniu odpowiednich plików do druku.

Torby papierowe Krafta — idealne rozwiązanie dla każdej firmy

W naszej ofercie znajdziesz torby papierowe Kraft w kolorze białym oraz prążkowane. Nasze torby są wytrzymałe i przyjazne dla środowiska, a różnorodność kształtów i rozmiarów, sprawia, ze znajdą zastosowanie w każdej branży.

Oferujemy:

 • 7 formatów (w pionie lub poziomie)
 • Papier Kraft prążkowany 100 g, papier Kraft biały 100 g
 • 5 kolorów skręcanych papierowych uchwytów: szary, czarny, biały, czerwony, niebieski

 

Co więcej, Twoje zamówienia zrealizujemy od 5 do 8 dni roboczych, w zależności od jego wielkości.

Papierowe torby kraft — proekologiczne rozwiązanie

Torby papierowe są biodegradowalne i nadają się do recyklingu, co sprawia, że są świetną alternatywą dla foliowych reklamówek. Fakt, że są przyjazne dla środowiska, to jedna z najważniejszych cech papierowych torebek. Co więcej, torebki papierowe są wytrzymałe, estetyczne i wielokrotnego użytku, a dzięki skręconym uchwytom są wyjątkowo wygodne. Wykonane z najlepszych materiałów budują proekologiczny charakter firmy i marki. Dodatkowo spersonalizowany nadruk i logo firmy sprawiają, że są one niezawodnym narzędziem promocji.

Reklamowe torby papierowe wzmocnią Twój przekaz

Torba papierowa to ważny element wizerunku marki i powinna odzwierciedlać styl i wizerunek firmy. Dzięki elementom graficznym na torbie można ją łatwo zidentyfikować, dlatego Twoja torba może być doskonałym środkiem komunikacji. Wykorzystanie papierowych toreb do promocji własnej marki to świetny sposób na dotarcie do klientów. Co więcej, może również szerzyć wartości firmy, wybierając papierową torbę Kraft. Ekologiczna, funkcjonalna i modna torba papierowa, jest jednym z najbardziej zauważalnych elementów.

Torby papierowe z logo firmy

Wydrukowanie logo na torbie to niedrogi sposób na promocję marki i wyróżnienie się na tle konkurencji. Torby papierowe z logo są świetnym sposobem na promocję marki i mogą być wykorzystywane jako upominki, do marketingu bezpośredniego, a nawet do celów reklamowych. Ponadto takie torby reklamowe wielokrotnego użytku są zarówno praktyczne, jak i przyjazne dla środowiska!