OfertaReklama wewnętrznaNaklejki podłogowe
Reklama wewnętrzna

Naklejki podłogowe

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Naklejki podłogowe są świetnym pomysłem na reklamę – zarówno w sklepie, czy galerii handlowej, jak też podczas wszelkiego rodzaju targów i eventów. Doskonale sprawdzą się także w biurach oraz halach produkcyjnych bądź magazynowych. To jedna z tych reklam, którą trudno ominąć czy nie zauważyć. Naklejka podłogowa wyjątkowo skutecznie przyciąga wzrok i angażuje przechodniów. Może być w dowolnym kształcie i wielu rozmiarach, co umożliwia Ci stworzenie naprawdę atrakcyjnych projektów.

Naklejki podłogowe to naklejki, które są naklejane na podłogach, najczęściej w celach reklamowych, informacyjnych lub bezpieczeństwa. Mogą być stosowane w różnych miejscach, takich jak sklepy, supermarkety, centra handlowe, hale targowe, lotniska, szkoły, szpitale, itp. Są one wszechstronnym narzędziem, które może być wykorzystane na wiele sposobów. Informuj, oznaczaj, wydzielaj, prowadź czy dekoruj przy użyciu oryginalnych naklejek podłogowych.

 

Wydrukujemy Twoje naklejki podłogowe szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Naklejki podłogowe drukujemy w różnych formatach i na wielu grubościach folii. Nasze naklejki cechuje mocny klej. Są one również odporne na ścieranie, dzięki specjalnej powłoce wykonanej z laminatu podłogowego. Oferujemy perfekcyjną jakość druku oraz możliwość frezowania do dowolnego kształtu. Zaprojektuj swoje naklejki podłogowe, a my wykonamy je dla Ciebie.

 

Dobierzemy najlepszą technologię druku

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Do dyspozycji jest zarówno bardzo nowoczesny, dające niezwykle trwałe efekty druk UV, jak i popularny, wytrzymały, druk solwentowy. Obie metody cechuje wysoka jakość wydruków oraz długi czas ekspozycji. Po zadruku folia jest powlekana odpornym na ścieranie laminatem podłogowym.

 

Znajdź pomysł na folie podłogowe oraz strategię, jak je efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Naklejki podłogowe drukujemy w różnych formatach – do szerokości 150 cm
 • Druk UV lub solwentowy
 • Grubość folii 200 mikronów
 • Mocny klej
 • Odporna na ścieranie powłoka laminatem podłogowym
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Możliwość frezowania do dowolnego kształtu
 • Duża wytrzymałość surowca
 • Doskonała odporność wydruków na działania atmosferyczne
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Naklejki podłogowe to oryginalna i skuteczna forma reklamy.

Chcesz zaskoczyć swoich klientów niecodziennym komunikatem? Szukasz intrygującej formy reklamy? Wybierz naklejki podłogowe, które z łatwością zaaplikujesz na rozmaite podłoża, od płytek ceramicznych, aż po polbruk czy asfalt. Wykorzystaj podłogę, by uzupełnić i wzmocnić prowadzone przez Ciebie działania promocyjne lub informacyjne. Pamiętaj także, że naklejki podłogowe mogą być również ozdobnikami Twojej powierzchni. Efektowne elementy zawsze zwracają uwagę i intrygują, a przecież o to chodzi. Możesz stworzyć pojedyncze, mniejsze naklejki (szerokość rolki to 150cm) lub skomponować ogromny projekt składający się z kilku elementów łączonych z sobą w trakcie procesu wyklejania.

Drukujemy naklejki podłogowe w najwyższej jakości

Druk na folii podłogowej charakteryzuje się przede wszystkim bardzo intensywnymi i trwałymi kolorami oraz niezwykłą trwałością. Grubość folii 200 mikronów sprawia, że jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też wszelkiego rodzaju detergenty i środki chemiczne – podłogę można więc myć bez żadnych obaw o zniszczenie lub nadszarpnięcie jakości wydruku. Folia podłogowa cechuje się również antypoślizgową, piaskową, matową strukturą. Jest też pokryta matowym laminatem, który pomaga zachować pożądany efekt na długi czas. Dodatkowo jest łatwa w montażu – niezależnie od tego, czy odbywa się na małej, czy większej powierzchni.

 

Reklamuj się za pomocą naklejek podłogowych

Naklejki podłogowe wykonuje się z mocnego i trwałego materiału samoprzylepnego, który jest odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Mogą mieć różne kształty i rozmiary, a także mogą być w różnych kolorach i wzorach. Oznacza to, że z powodzeniem możesz ich użyć do promocji swoich produktów czy usług. Wykorzystaj naklejki w swojej kampanii marketingowej, informacyjnej czy promocyjnej.

Najczęstsze zastosowania naklejek podłogowych 

Naklejki podłogowe stosuje się zazwyczaj w trzech głównych celach:

 1. Reklamowy — naklejki podłogowe z logo firmy, sloganem reklamowym lub grafiką reklamową mogą przyciągać uwagę klientów i zwiększać świadomość marki.
 2. Informacyjny — naklejki podłogowe z informacjami, takimi jak kierunki, miejsca, numery stoisk lub sektorów, mogą pomóc klientom w poruszaniu się po sklepie lub hali wystawowej.
 3. Bezpieczeństwo — naklejki podłogowe z symbolami ostrzegawczymi, takimi jak „uwaga na schody” lub „ostrożnie, śliska podłoga”, mogą pomóc w zapobieganiu wypadkom i zwiększać bezpieczeństwo.

Naklejki podłogowe są łatwe do naklejenia i usuwania, co oznacza, że mogą być stosowane tymczasowo lub na stałe.