Druk wydawniczy

Magazyny

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Magazyny są poczytnym rodzajem publikacji. Jeśli są elegancko, perfekcyjnie wydane, przyciągają o wiele więcej zainteresowanych nimi czytelników. Jako wydawca masz wpływ na ich jakość, wybierz więc do współpracy drukarnię o ugruntowanej pozycji na rynku. Magazyn branżowy o wysokiej jakości stanie się Twoją najlepszą wizytówką.

 

Wyróżnij się dzięki profesjonalnemu magazynowi 

 

Magazyn branżowy to czasopismo, które skupia się na tematyce związanej z konkretną branżą lub dziedziną. Jest to publikacja specjalistyczna, która dostarczy czytelnikom najnowszych informacji, analiz i opinii dotyczących danego sektora gospodarki. Magazyny branżowe są skierowane do osób związanych z Twoją branżą, takich jak specjaliści, inwestorzy, menadżerowie czy klienci, a ich głównym celem jest dostarczenie czytelnikom najbardziej aktualnych i wiarygodnych informacji, w tym nowości technologicznych, trendy rynkowych, analiz i opinii ekspertów oraz relacje z konferencji i wydarzeń branżowych.

 

Wydrukujemy Twoje magazyny szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych ilościach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu. Kombinacja obu tych technologii daje duże możliwości, jak personalizacja wybranych elementów czy ich uszlachetnienie.

 

Znajdź pomysł na Twój magazyn oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Drukujemy magazyny szyte lub klejone
 • Różne rodzaje i gramatury papierów (kreda, offset, ozdobne i wiele innych)
 • Druk magazynów w wielu formatach (od A6 do A3)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnienia okładki
 • Możliwy druk w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Drukowane magazyny nadal nie wychodzą z mody.

Magazyn, aby wywierał odpowiednie wrażenie, musi mieć odpowiednią oprawę. Pamiętaj, że jego okładka składa się nie z dwóch, a z czterech stron. Mowa o okładce przedniej, przedniej wewnętrznej, tylnej oraz tylnej wewnętrznej. To miejsca, które warto wykorzystać, np. na wyróżnioną reklamę. Nowoczesne technologie druku pozwalają na łączenie druku offsetowego z cyfrowym. Weź pod uwagę tę możliwość, przygotowując wydruk np. magazynów personalizowanych.

 

Dobierz odpowiedni rodzaj papieru

Magazyn branżowy może być świetnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów, budowania swojej pozycji na rynku oraz zdobywania wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w branży. Warto, żeby Twój magazyn był wysokiej jakości nie tylko merytorycznie, ale również fizycznie. Do wyboru masz cały wachlarz możliwości, dostosuj więc odpowiedni wariant do swojej branży. Dla przykładu — magazyny modowe oraz wszystkie związane z branżą beauty świetnie będą prezentowały się na papierze z połyskiem. Pięknie podbije kolory, doda blasku, będzie oddziaływał na wszystkie zmysły czytelnika. Określenie grupy docelowej pozwoli Ci dobrać najlepsze surowce. Pamiętaj, że druk i jego namacalny aspekt generuje emocje. Jeśli chcesz zwiększyć ilość odbiorców Twoich treści – zadbaj o profesjonalny wydruk, który będzie przyciągał jak magnes.