OfertaDruk reklamowyPlakaty reklamowe
Druk reklamowy

Plakaty reklamowe

 • Plakaty jednostronne
 • Plakaty dwustronne
 • Plakaty listwowane
 • Plakaty wielkoformatowe do formatu B0+ (maksymalne pole zadruku 1180 x 1607 mm)
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Plakat reklamowy to jedna z najskuteczniejszych i uniwersalnych form reklamy. Często jest oparta na artystycznym skojarzeniu, nie wymaga zbyt dużej aktywności odbiorcy, a zapewnia ogromną siłę przekazu. Drukowanie plakatów jest więc świetnym sposobem, aby efektywnie dotrzeć do odbiorców. Plakat sprawdza się zarówno jako zewnętrzna, jak i wewnętrzna forma reklamy i jest najskuteczniejszy wtedy, gdy potrafi zaangażować otoczenie.

 Wydrukujemy Twoje plakaty szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię druku. Dla dużych nakładów do dyspozycji jest najwyższej jakości druk offsetowy, gwarantujący jakość i stabilność kolorów. Przy mniejszych zamówieniach świetnie sprawdzi się druk cyfrowy o jakości offsetu. Drukujemy nie tylko plakaty standardowe, ale także plakaty wielkoformatowe.

Znajdź pomysł na plakat oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.
 • Zamawiając plakaty reklamowe w Colours Factory, możesz liczyć na wydruki najwyższej jakości oraz wsparcie doświadczonych specjalistów.

Podsumowanie:

 • Plakaty drukujemy w wielu formatach – do XXL (1180 x 1607 mm)
 • Możliwy druk plakatów na różnych podłożach (offset, kreda, blueback i wielu innych)
 • Aż 4 rodzaje uszlachetnień wydruków
 • Druk plakatów w różnych technologiach
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Dostępne: plakaty „zwykłe”, plakaty listwowane oraz plakaty wielkoformatowe
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

Obok dobrze zaprojektowanych plakatów trudno przejść obojętnie

Dobry projekt plakatu to klucz do sukcesu. Plakat powinien być przede wszystkim czytelny. Warto zaprojektować go w taki sposób, żeby wiadomości były spójne i zapadały w pamięć. Grafikę umieszczoną na plakacie najlepiej dobrać tak, aby wyróżniała się wśród konkurencji, ponieważ dobre projekty to takie, które są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Możesz to osiągnąć poprzez odważne zastosowanie na przykład kontrastowych kolorów, dopasowanie odpowiednich fontów oraz dobieranie interesujących zdjęć lub grafik.

Plakat reklamowy — uniwersalna forma promocji

W przeciwieństwie do innych form promocji, plakaty można wykorzystać do przyciągania uwagi potencjalnych klientów. Dobrze zaplanowana lokalizacja plakatów i oryginalny projekt zwiększa szansę na pozytywne reakcje odbiorców. Ważny jest również format. Do wyboru, oprócz klasycznych plakatów, masz również plakaty dwustronne i plakaty XXL. Warto promować się przy pomocy plakatów, ponieważ ich uniwersalność czyni z nich ciągle efektywną formę reklamy!

 

Zaprojektuj skuteczne plakaty reklamowe

Dobry plakat to taki, który nie zawiera zbyt wiele tekstu. Odbiorca ma zazwyczaj mało czasu na zapoznanie się z nim i ewentualną reakcję, dlatego warto postawić na jedno, ale za to chwytliwe hasło i ciekawą szatę graficzną. Plakat musi już na pierwszy rzut oka zaciekawić przechodnia i sprawić, że zechce poznać więcej szczegółów.

Składając zamówienie, zwróć uwagę na przeznaczenie plakatów. Jeśli planujesz eksponować je na zewnątrz, warto pokryć je dodatkową folią (matową lub błyszczącą), dzięki czemu wydruki będą bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Przygotowując pliki, pamiętaj o spadach i marginesach wewnętrznych, a także o zastosowaniu przestrzeni kolorystycznej CMYK. Gdy plakat będzie zawierał duże czarne elementy (obiekty, teksty lub tło) warto użyć rich black, żeby kolor był odpowiednio nasycony.

Zleć druk plakatów profesjonalistom

Nawet najlepiej zaprojektowane plakaty nie przyniosą zamierzonych efektów, jeśli zostaną niedbale wydrukowane bądź nierówno przycięte. Zarówno projekt, jak i wykonanie powinny iść z sobą w parze i wspólnie działać na rzecz wizerunku Twojej marki. Nowoczesna technologia umożliwia druk plakatów w wielu formatach, np. A2, A1 czy nawet większe. Wybierając plakaty wielkoformatowe, upewnij się, że grafika na nich użyta jest dostosowana do wielkości wydruków. Takie plakaty z pewnością przyciągną uwagę Twoich klientów. Doskonale sprawdzą się m.in. przy promocji festiwali, koncertów czy innych wydarzeń i zapewnią Ci dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Wydruk plakatów to sztuka, na której się znamy! Od ponad 15 lat drukujemy dla biznesu.