OfertaDruk ekologicznyPapierowa płyta Dispa ®
Druk ekologiczny

Papierowa płyta Dispa ®

Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Dispa® to płyta z papieru, która otworzy przed Tobą wiele możliwości. . Idealnie sprawdzi się między innymi do wszelkiego rodzaju krótkotrwałych, okazjonalnych akcji promocyjnych i reklamowych, a także informacyjnych prowadzonych wewnątrz obiektów. Doskonała do produkcji wiszących reklam podsufitowych, displayów, elementów POS/POP, a także standów reklamowych i wielu innych elementów infrastruktury reklamowej i informacyjnej obiektów. Jest ultralekka, wytrzymała i prawie bezobsługowa. Nie zniekształca się pod wpływem zmiennych warunków panujących w obiektach. Coraz częściej jest także niezastąpiona podczas targów, gdzie wystawcy każdorazowo przedstawiają inną ofertę.

 

Wydrukujemy Twoje płyty Dispa® szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

 

Druk w technologii UV zapewnia niezwykłą jakość oraz trwałość wydruków, dzięki czemu możesz długo cieszyć się ich żywymi i nasyconymi kolorami. Wykonujemy płyty w różnych formatach oraz docinamy je, nawiercamy lub frezujemy zgodnie z tym, co przewiduje Twój projekt.

 

Wspieramy Twoją politykę proekologiczną poprzez dobór odpowiedniego surowca i technologii druku, która pozwoli nie tylko minimalizować zużycie surowca, ale także powstawanie odpadu i wykorzystanie chemii poligraficznej.

 

Posiadamy międzynarodowe certyfikaty FSC® oraz PEFC, które potwierdzają dbałość o środowisko i odpowiedzialną politykę zakupową surowców, dzięki czemu możesz zapewnić swoich klientów, że surowce użyte do produkcji danych materiałów pochodzą wyłączenie z legalnych źródeł.

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług

Podsumowanie:

 • Drukujemy płyty Dispa® w formacie nawet 1480x3020mm
 • Druk w technologii UV
 • Stworzona w 100% z papieru z certyfikatem FSC®
 • Składa się wyłącznie z włókien celulozowych – jest zatem w pełni biodegradowalna
 • Nadaje się do recyklingu
 • Dostępna w wersji z rdzeniem 3,8mm
 • Doskonałe parametry drukowe
 • Druk bezpośrednio na płycie, bez konieczności kaszerowania
 • Podatność na obróbkę – możliwe cięcie do dowolnego kształtu oraz nawiercanie
 • Bezpieczny, nietoksyczny i bezwonny druk
 • Możliwy profesjonalny, kompleksowy montaż w miejscu przeznaczenia
 • Ekipy montażowe w całej Europie
 • Dowolny nakład
WAŻNE!

DISPA® to niezwykle trwałe tablice promocyjne

DISPA® to jedyna na rynku płyta wykonana w 100% z papieru posiadającego certyfikat FSC® i podlegająca całkowitemu recyklingowi. Płyta, która mimo tego, iż jest w pełni papierowa, jest jednocześnie sztywna i stabilna, przez co doskonale sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych oraz reklamowych organizowanych wewnątrz obiektów. Posiada unikatowy, tłoczony rdzeń papierowy, który nadaje jej optymalnej sztywności zginania. Jest lekka, przez co niezwykle łatwa w montażu (1 m2 <1kg). Cechuje ją także idealna płaskość, gładkość oraz wspaniałe rezultaty zadruku. Płyta jest śnieżnobiała, co gwarantuje bardzo dokładne oddanie kolorystyki kreacji. Dzięki temu, że płyta jest wdzięczna w obróbce (można z niej tworzyć elementy w dowolnym kształcie), możesz pozwolić sobie na pełną kreatywność przy planowaniu elementów komunikacji wizualnej.

 

Dispa® to sposób na efektywną i efektowną komunikację wizualną

Pokochasz ją od pierwszego użycia. Krótkookresowe akcje promocyjne i informacyjne, prowadzone w przestrzeniach handlowych, zyskają dzięki płycie Dispa® zupełnie nowy wymiar. Walentynki, Halloween, Wielkanoc, Gwiazdka, olimpiady sportowe, wyprzedaże — to tylko niektóre z okazji, podczas których niezastąpiona okaże się właśnie to papierowe podłoże. Dzięki niemu możesz pozwolić sobie na stworzenie efektywnych i efektownych, a zarazem dedykowanych elementów komunikacji wizualnej z Twoimi klientami, a po zakończeniu danej akcji nie musisz się martwić o ich utylizację.

Płyta Dispa® to obecnie jeden z najbardziej efektywnych nośników reklamy wewnętrznej. Funkcjonalna, nowoczesna, ekologiczna i pozwalająca na bardzo szerokie zastosowanie oraz dużą elastyczność. Dodatkowo fakt, że stworzona jest w 100% z papieru z certyfikatem FSC® oznacza, że wytworzony jest wyłącznie z materiałów pochodzących z lasów, w których prowadzona jest odpowiedzialna, zrównoważona gospodarka oraz innych, kontrolowanych źródeł. To świetny dowód dbałości o środowisko i prowadzenia odpowiedzialnej polityki zakupowej surowców. Po zakończeniu każdej akcji, czy targów można szybko i łatwo zdemontować wszystkie elementy i poddać je recyklingowi.