OfertaReklama wewnętrznaTotemy reklamowe
Reklama wewnętrzna

Totemy reklamowe

 • Totem owalny duży
 • Totem owalny średni
 • Totem owalny mały
Skontaktuj się z opiekunem produktu Skontaktuj się Skontaktuj się z opiekunem produktu

Totemy reklamowe należą do jednych z najbardziej ekonomicznych, a równocześnie niezwykle efektywnych nośników reklamy wewnętrznej. Doskonale wspierają wszelkiego rodzaju akcje promocyjne oraz komunikację marketingową marek w sklepach, biurach czy punktach obsługi klienta. Są też niezastąpione podczas targów, konferencji i wydarzeń branżowych. Mają za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta i zaprezentować wybrany produkt, usługę, czy po prostu ważną informację. Są lekkie i łatwe w montażu co stanowi ich ogromną zaletę.

Totemy owalne małe idealnie sprawdzą się także w roli nakładek na bramki antykradzieżowe, które stanowią ważny element wyposażenia wielu sklepów. Dzięki nakładkom bramki te mogą stać się przyciągającym uwagę, atrakcyjnym narzędziem komunikacji Twojej marki z potencjalnymi i obecnymi klientami. Mija je każda osoba wchodząca i wychodząca z danego obiektu, a także liczni przechodnie. Warto wykorzystać ich ogromny potencjał.

 

Wydrukujemy Twoje totemy szybko, sprawnie i w najlepszej jakości.

Druk w technologii UV zapewnia niezwykłą jakość i trwałość wydruków, dzięki czemu możesz długo cieszyć się ich żywymi i nasyconymi kolorami. Wykonujemy totemy w różnych formatach, tak by sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

Znajdź pomysł na totem oraz strategię, jak go efektywnie wykorzystać. My zajmiemy się resztą!

Co robimy dla klientów, w czym pomagamy?

 • Realizujemy zlecenia kompleksowo, dzięki szerokiej ofercie produktów oraz najnowocześniejszym technologiom druku. Wszystko wykonujemy sprawnie i efektywnie w jednym miejscu.
 • Doradzamy optymalne rozwiązania, dobieramy odpowiednie surowce i technologie druku.
 • Sprawdzamy technologiczną poprawność przygotowania plików do druku.
 • Udostępniamy montaże w plikach podglądowych do akceptacji.
 • Zapewniamy dystrybucję do wybranych punktów.
 • Konfekcjonujemy wydrukowane produkty zgodnie z wytycznymi klienta.
 • Oferujemy różne możliwości pakowania.
 • Umożliwiamy raportowanie wykonanych usług.

Podsumowanie:

 • Totemy drukujemy w różnych rozmiarach:
  • mały: podstawa 330×150 mm, wysokość 950 mm
  • średni: podstawa 430×200 mm, wysokość 1600 mm
  • duży: podstawa 500×200 mm, wysokość 2000 mm
 • Druk totemów reklamowych w technologii UV
 • Totemy drukowane na kartonie GC 250-350g
 • Ekologiczne elementy rozpierające w pakiecie (już zamontowane)
 • Opcjonalnie dostępne kieszenie na ulotki a4 lub a5
 • Możliwość domówienia woblerów, kiwaków i innych elementów dialogu z klientem
 • Perfekcyjna jakość druku
 • Wysyłka totemów złożonych na płasko
 • Łatwe w montażu (gotowe do użycia w kilka sekund)
 • Duża wytrzymałość surowca
 • Dowolny nakład

 

 

 

WAŻNE!

Totemy reklamowe skutecznie przyciągną uwagę Twoich klientów.

Jeśli chcesz sprawnie i niedrogo przeprowadzić ciekawą akcję promocyjną lub informacyjną w Twoim obiekcie, totemy reklamowe będą świetnym rozwiązaniem. Zwracają uwagę klientów, budzą ich zainteresowanie, a w konsekwencji skłaniają do podjęcia pewnych działań. Kartonowe totemy są doskonałą alternatywą dla ciężkich i nieporęcznych totemów z tworzyw sztucznych. Materiał, z którego są wykonywane jest biodegradowalny i nadaje się do recyklingu, dzięki czemu dodatkowo podkreślisz swoje odpowiedzialne podejście do prowadzonego biznesu. Są też zdecydowanie tańsze i łatwiejsze w transporcie. Bez pomocy specjalisty przygotujesz swój totem do ekspozycji w zaledwie kilka sekund.

Pamiętaj, że totemy reklamowe mogą być wykorzystane również jako nakładki na bramki antykradzieżowe, które dzięki temu, oprócz swojej podstawowej funkcji staną się także świetnym nośnikiem reklamowo-komunikacyjnym Twojej marki. Często właśnie te bramki klient widzi jako pierwsze i/lub ostatnie podczas pobytu w Twoim sklepie. Wykorzystaj ten moment cyklu zakupowego i już na wstępie przekaż klientowi informacje o aktualnych promocjach i atrakcyjnych ofertach.

Totemy reklamowe mają wiele zastosowań

Ciekawie zaprojektowany totem reklamowy o przekroju soczewki, to doskonały sposób na sprawne i niedrogie przeprowadzenie ciekawej akcji promocyjnej bądź informacyjnej w Twoim obiekcie. Świetnie sprawdzi się zarówno do czasowych (okazjonalnych) jak i długoterminowych ekspozycji. Totemy mają sporą powierzchnię do zagospodarowania Twoją reklamą, bądź komunikatem i ciekawie prezentują się w różnych wnętrzach. Z racji swojej wysokości już z daleka przyciągają uwagę, co może mieć kluczowe znaczenie dla prowadzonych z ich pomocą działań.

Produkcja totemów reklamowych, zwanych także soczewkowymi nie niesie za sobą dużych kosztów, co umożliwia przygotowanie wielu ich wariantów i częstą wymianę dla większej dynamiki komunikacji z klientami. Totemy soczewkowe z powodzeniem można wykorzystywać także na stoiskach targowych, a także dla oznaczenia punktów informacyjnych. Mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne kieszenie lub dyspensery, w których możesz umieścić dodatkowe ulotki, kupony rabatowe bądź zaproszenia do kontaktu.

 

Standy eliptyczne doskonałe w roli nakładek na bramki sklepowe

Bramki antykradzieżowe są na wyposażeniu niemal każdego sklepu, zwłaszcza tych działających w domach i galeriach handlowych. Zazwyczaj stoją na wejściu/wyjściu do i ze sklepu. Oprócz swojej podstawowej funkcji, mogą być także bardzo skutecznym nośnikiem reklamowo-komunikacyjnym marek handlowych. Dzięki nakładkom, mogą przyciągać uwagę klientów i już od wejścia prowadzić z nimi dialog, a nawet przekonać przechodniów do nieplanowanej wcześniej wizyty w Twoim sklepie. Są pewnego rodzaju owijką szarych, nudnych i odstraszających szkieletów sensomatów.

Bramki sklepowe dzięki nakładkom z totemów reklamowych będą nie tylko chronić Twój biznes, ale także obwieszczać klientom promocje, wyprzedaże, czy też nowe kolekcje oferowanych produktów. Wytwarzane są z kartonu, dzięki czemu są lekkie i łatwe w montażu, a co za tym idzie, można je często wymieniać, dopasowywać do wystroju wnętrza czy prowadzonych akcji marketingowych. Nie stwarzają też problemów z utylizacją. Jak każdy produkt z papieru, można je oddać na makulaturę.